PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30777}

Zwariowany weekend

Le Petit baigneur
7,6 9 584
oceny
7,6 10 1 9584
Zwariowany weekend
powrót do forum filmu Zwariowany weekend

Ja padałam ze śmiechu na tych akcjach ;)):
-Kazanie księdza i rozpadająca się ambona
-Człowiek-kajak
-Jazda na traktorze
-Pogoń za pływającą ubikacją
-Wyskok z traktoru pod wodę ;p
Odpowiadajcie ;p

paulaa669

Cały film wywołuje uśmiech na twarzy :D

ocenił(a) film na 8
iambigmoviefan

No zgadzam się z Tobą ;p Ale jakbyś mógł/mogła podać jednak jakieś takie najlepsze momenty ;))

paulaa669

Trochę trudno mi wybrać, bo od dziecka każdy moment filmu z Louis'em jest dla mnie śmieszny xD ale tak poza nim to na pewno m.in. kazanie ( mistrzostwo :D ) , ogólnie rodzina Castagnier (? tak to się pisze?) , pływający kibelek , scena z kajakiem i kaczkami xD , traktor .

ocenił(a) film na 8
paulaa669

Podobała mi się scena w której rozciągnęli samochód :)

Akvin

Batmobil im wyszedł. ;D

ocenił(a) film na 6
paulaa669

najlepsza scenamoim zdaniem to kazanie ksiedza

ocenił(a) film na 9
paulaa669

Kazanie księdza, jazda traktorem i pływanie kajakiem

ocenił(a) film na 9
paulaa669

Dokładnie: ambona - kajak - traktor - kałuża (:)))))) - znowu traktor - sracz - trąbka - skauci - pogoń na wodzie - itp itd. Tylko geniusz może wymyślić taki ciąg. Cieszę się, że puścili dzisiaj. Przypomniałem sobie, jak za gówniarza lałem w portki przy tym filmie. Genialna kkomedia przypadków, no i oczywiście nie zastąpiony DeFinnes +

ocenił(a) film na 10
paulaa669

Pamiętacie te scene z " Nie hamuj " ! - klasyka hahaha xD :D :D

ocenił(a) film na 9
paulaa669

Gdy będąc nastolatkiem zobaczyłem scenę z kazaniem, to przypuszczałem, że to typowy francuski antyklerykalizm, ale potem dowiedziałem się, że sam de Funes był bardzo pobożny, choć związany był ze skrzydłem lefebrystów, jak dziś byśmy je nazwali. Dziś uważam, że jest to humor dla humoru, bez podtekstów (choc we Francji może byc on inaczej odebrany, a i gdzieniegdzie w Polsce, gdzie pewne media podtrzymują atmosferę niechęci wobec Kk).

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Za niedługo na TVP2, ja odświeżam

ocenił(a) film na 9
chemas

Zadziwiająca jest moc rekonstrukcji cyfrowej - patrzę ze zdziwieniem na mocne kolory (ale widac to i w naszym "Panu Wołodyjowskim" i w "Krzyżakach").

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Zgadza się

ocenił(a) film na 8
paulaa669

Cała akcja w kościele, przed kazaniem też, to chyba najlepszy moment komediowy nie tylko w tym filmie, ale w ogóle (przynajmniej dla mnie). Zawsze się uśmieję aż do łez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones