Toshiki Katayama (Shô Aikawa), wracając wieczorem z pracy do domu, jest świadkiem znęcania się młodocianych chuliganów nad bezdomnym. Decyduje się pomóc mężczyźnie, co sprawia, że nastolatki zwracają swoją agresję przeciwko niemu. Policja bagatelizuje jednak sprawę, stwierdziwszy, iż napastnicy są nieletni i wypuszcza ich na wolność. Wkrótce pan Katayama zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo własnej rodziny.
Jakoś nie wciągnął mnie ten film, może dlatego że to drugi film z rzędu o zemście jaki dzisiaj oglądałem hmm, a może dlatego że po prostu jest kiepski.
Jakoś w ogolę nie było mi szkoda głównego bohatera i tego co przytrafiło się jego rodzinie. W filmach tego typu ważnym aspektem jest zżycie się w pewnym sensie z...