uznało Meryl Streep wcielającą się w role Margaret Tchachter , oglądało "Żelazną Damę". o
ile w wiem premiera w Polsce dopiero w lutym. A w sieci dostępna jest jak dotąd tylko
wersja cam (przynajmniej tak mi się wydaje).

Okciuk

w tej ankiecie nie trzeba wyrażać swojej opinii, można przypuszczenia

kickyourdaddy

Można też głosować na ślepo bez oglądania filmów. Zupełnie jak w prawdziwych Oscarach!

Na najlepszą aktorkę oddano 3200 głosów, z czego połowa dla Streep. To daje 1600 osób, które powinny widzieć na fw film z nią. Ale na film zagłosowało niecałe 150 osób.

HM?

użytkownik usunięty
Okciuk

dokładnie, tylko przypuszczenia. I ja uznałam, bo bez oglądania tego filmu można śmiało powiedzieć, że Meryl zagrała mistrzowsko, więc wiesz ... ;>

Okciuk

jak byłam młodsza, też się tak bawiłam-wybierałam osoby, których nazwisko coś mi mówiło, film, którego trailer widziałam w telewizji itd. :) dlatego w tym roku najwięcej głosów ma taka średniawka jak O Północy w Paryżu ( w zeszłym roku- Incepcja ), a Harry Potter wygrywa w każdej kategorii :) troche zrozumienia, wśród nas są też młodziaki, póki nie pisza głupot na forum, to niech sobie głosują jak chcą. Każdy ma równe prawa do korzystania z internetu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones