Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nic na to nie poradzę, ale nie ma Deppa, Creiga, nikogo, kto by na to zasłużył. Co to ma być?

film Dziewczyna z tatuażem - POWINIEN BYĆ NOMINOWANY W KATEGORII NAJLEPSZY FILM

wczoraj
Uwaga! (wklejajcie to gdzie się da!) STOP ACTA! Stop korporacjom! Stop kuriozalnym przepisom i obłudzie! Ustawa z dnia 14 marca 2003 roku o referendum ogólnokrajowym Dz. U. z 2003 r. Nr 57. poz. 507.) Rozdział 8. art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY...

W kategorii film roku.
Po dokładnej obserwacji całego sezonu nagród, reakcji obserwatorów po nominacjach i opiniach widzów i internautów postanowiłem ułożyć listę filmów która zadowoliła by wszystkich.

Tak moim zdaniem powinna wyglądać lista idealna:

1. Szpieg
2. Rozstanie
3. Drive
4. Musimy porozmawiać o...

Niemniej ciekawy jestem nowego filmu Scorsese no i O północy w Paryżu Allena, poza tym animacje są dość ciekawe.

Co roku to samo! Czekam na nominacje do Oscarów, robiąc własną listę, analizuję za i
przeciw, a czasami proszę nadprzyrodzone siły, by Akademia wykazała się odrobiną odwagi
w głosowaniu. Co z tego mam? Zazwyczaj jedynie pozory uczestnictwa w tym pełnym
glamouru świecie i odrobinę irytacji, gdy po raz kolejny...

Bardzo się cieszę, że nominowany jest Chico i Rita... ten film mnie dosłownie uwiódł :) Mam nadzieję, że otrzyma statuetkę :)

Pierwszy raz od 2007 roku Oscar w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany nie trafi do wytwórni Disney Pixar- ciekawe.

Ja mam nadzieję, że Oscara zdobędzie "Rango" :)

A Disney praktycznie został pominięty w tegorocznej edycji Oscarów, hmm... może to i dobrze.

To jedno z najgorszych rozdań jakie widziałem w historii. Gdzie jest "Pina" , "Drive" , 50/50,
We Need to Talk About Kevin, Koń Turyński czy chociażby naprawdę dobra komedia jaką
jest "Crazy stupid love" ? Nie widziałem jeszcze Artysty, Hugo ani Spadkobierców ale co tu
robią takie tytuły jak Drzewo życia,...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones