Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Najlepsza Aktorka drugoplanowa ... Viola Davis ? Serio ? Przecież ona pojawia się niemal w każdej scenie. Powinna być nominowana w kategorii pierwszoplanowej, ale tam by nie miała żadnych szans wiec ją zgłosili do drugiego planu.
W ten sposób Michelle Williams zostaje okradziona z Oscara, i to nie po raz pierwszy bo...

więcej

W tym filmie a dokladnie adaptacji sztuki Denzel pokazal czym jest aktorstwo na bardzo wysokim poziomie. Za co niby Affleck mialby dostac nagrode? za swoja wiecznie kwasna mine ? to jest aktorstwo ?

Najbardziej drewniana byla Natalie Portman. Gdyby film mial inna tematyke to powinna dostac zlota maline. No ale to...

więcej

Oskary dla Emmy i Rayna!!!!! Najlepsi!!!! I najlepsza muzyka w " La la land" !!!!!!!! W ogóle najlepszy film!!!!

Po zapoznaniu się z tegorocznymi bestselerami zagadką pozostają dla mnie dwie kwestie: 1, czy kiedy pseudo pianie z kokosowej wyspy wygra ośka za piosenkę, będę miał większą bekę niż wtedy, gdy spostrzegłem, że hit Shakiry w ogóle nie został nominowany? I jakim prawem jakieś warzywa startują w konkursie kosztem SING,...

więcej

Jak w temacie - niuchacz z "Fantastycznych zwierząt" zgarnie wszystkie Oscary i będzie po gali. Jak ktoś widział ten film, to będzie wiedział, o co mi chodzi. ;)

Sześćdziesięciojednoipółletni Zygfryd B. nie utrzymywał kontaktów z rodziną i szajką emerytowanych weterynarzy. Był samotnikiem. Zajmował nie wielki korek w poznańskim Luboniu. W niewielkiej miejscowości ludzie wiedzieli, że ten niepełnosprawny, niezaradny mężczyzna potrafi wzrokiem przenosić meble, a po wypiciu...

Szkoda, że nie dostał nominacji za "McImperium". Mike wciąż bez Oscara na swoim koncie...

Aż nie mogę się powstrzymać od komentarza, choć może powinnam bo pewnie zaraz sypnie się #gównoburza. Jakim cudem nie ma nominacji dla Przełęczy za scenariusz? Albo efekty? Nie rozumiem.

Na razie trudno mi o komentarz na temat nominacji. Ostatnio nie byłem na bieżąco z filmami, ale tak na pierwszy rzut oka, nie ma niczego, co by mnie z miejsca mogło powalić na kolana.
Nie gustuję w musicalu więc La La Land odpada. Cokolwiek by to nie było. A co do reszty.. to po prostu trzeba się z tym zmierzyć...

Już dawno żaden "niedramat" nie wygrał. A nagrody jakieś takie przewidywalne w tym roku. :)

Ciekawa jestem, czy Deadpool się załapie na nominację w najważniejszej kategorii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones