Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdyby serial Detektyw zakończył sie na pierwszym sezonie zaznaczyłbym bez zastanowienia. Oddałem jednak głos na Czarnobyl bo nie popełnił tego błędu a rozumiem oceniamy całość.

Ciężko mi wybrać najlepszy serial z tych dwóch ponieważ jeden to kilku odcinków mini serial gdzie nie było ani jednej pomyłki ale też nie było na nią miejsca. Natomiast Got to long run serial, którego pierwsze 5-6 sezonów są wręcz genialne (pomijając ofc spłycenie postaci Stannisa). Myślac o takich zwrotach akcji jak...

więcej

Nie ma to jak oceniać całego serialu po 1 sezonie. Nie wiem jak u innych, ale 1. Nie było do tej pory lepszego serialu fantasy i 2. Żaden serial nie wzbudził we mnie takich emocji jak ten i żaden też nie miał tylko spektakularnych scen, które wbijały w fotel. Więc z całą moją ogromną sympatią dla Czarnobyla i Ostrych...

więcej

:)

Zainteresowanie po tak fatalnym sezonie zmalało w zastraszającym tempie.

RZYM ??!!

Nie rozumiem dlaczego w zestawieniu nie ma serialu najlepszego czyli Sukcesji...Brak tego serialowego arcydzieła zakrawa na żart

"Prawo ulicy" to król seriali w ogóle, nie tylko na HBO. Dlaczego nie ma go w zestawieniu? Nie wiem.

i Killing Eve ...

Gdzie Rzym ja się pytam? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones