Jak w temacie: czym dla was jest dobry film? coś co przykuło waszą uwagę, coś zabawnego, oryginalnego, czy tylko dobry scenariusz, a może jakaś ważna konkluzja?

Yorick

ja lubie filmy o ludziach:) dla mnie dobry film to taki ktory pokazuje nam jakies ciekawe osobowosci... i nie chodzi mi o produkcje biograficzne

Yorick

dla mnie dobry film to taki, który sprawia że przez następny tydzień nie mogę przestać o nim myśleć. Zastanawiam się nad tym co reżyser chciał powiedzieć, wspominam najlesze sceny, nucę fragmenty ścieżki dźwiękowej. ostatnio takim filmem są dla mnie "dzienniki motocyklowe"

Yorick

Dobry film to dla mnie taki,który wzbudza emocje i pamięta się go długo.Musi wywoływać emocje-rozbawienie,nawet zniesmaczenie.Najgorsza obelga dla filmu jeśli sie go zaraz zapomina...

Yorick

Dobry film: ma ciekway (nie zawsze interesujący) pomysł, wspaniała gra aktorska, genialna muzyka, nie możesz od niego się oderwać, pozostaje w twojej pamięci na ZAWSZE!!!

Yorick

Hmmm...Bardzo trudno zdefiniować jest to pojęcie, bo każdy z nas odbiera dany film inaczej. Dla mnie osobiście najważniejszy jest klimat (na który skład sie wiele czynników m.in. scenografia,muzyka itp.) danego obrazu (w zależności od gatunku), i uczucia które we mnie wywołuje.

Yorick

Najpostsza definicja będzie chyba taka, że dobry film to taki, który nie jest zły. A tak nieco poważniej, to próba zdefiniowania dlaczego jakiś film jest dobry, nie wspominając już o znajdowaniu wspólnego mianownika wśród filmów, które są powszechnie uważane za dobre, jest jak szukanie Prosiaczka przez Puchatka. A wiadomo, że im bardziej Kubuś szukał Prosiaczka, tym bardziej Prosiaczka nie było...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones