Akcja dzieje się w Nowym Jorku w murzyńskiej dzielnicy jest tam kolo Jason i razem z kolegami kradną samochody w czasie tego pokłócił się jednym z ziomków i go gonił z pistoletem a jego drugi kolega rozbił się swoim furgonem jak jechał z ziomami i ich policja ścigała Jason był z dupą w parku i im samochód zajebali sie na niego wkurwiła . potem mieli akcje ze zajebali policyjny samochód i pojechali na miasto i przez megafon mówili do samochodu gdzie byli biali i sie z nich nabijali kazali im wyjść położyć ręce na masce a potem pojechali kojarzycie coś ?

użytkownik usunięty
satanacrew16

Jestem porażony - językiem dresiarzy z blokowiska streszczasz fabułę filmu, którego akcja rozgrywa się w Harlemie. No, no...
Ja też szukam tytułu, ale takiej takiej starej książki - akcja dzieje się na Litwie i jest tam taki kolo Tede, który zarywa do młodej dupy Zosi, a ziomale robią ostatni zajazd, znaczy się najazd...

Stary to mi sie bardzo podobala, podzielam Twoje zdanie odnosnie tego santacrew, chlopak pewnie jest swiezo upieczonym absolwentem zawodowy, heh. Tak czy inaczej Tuco jestes swietny.

satanacrew16

Gratuluje recenzji. Najwyższa klasa, a jaka erudycja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones