Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jakie są Wasze wrażenia po premierze najnowszej części "Władcy Pierścieni"? - Mnie trochę rozczarował....

||| TOP HORRORS |||

użytkownik usunięty

<<KTORY FILM GROZY JEST WEDLUG WAS NAJLEPSZY>>
|| WG MNIE PIATEK TRZYNASTEGO ||
PISZCZIE JAKIE!

Paziowie (1989)

użytkownik usunięty

poszukuje odcinków z serialu pt. :Paziowie (1989)
moze ktos to wlasnie posiada
byl bym rowniez wdzieczny za jakies zdjecia z tego filmu
a w szczegolnosci Magdaleny Mielcarz

Obsada:
Magdalena Mielcarz ..... królewna Jadwisia

pozdrawiam max
werrew@op.pl
gg:2084228

W epoce kiedy polską kinematrografią rządzą lektury i seriale dla kucharek powstało "studio 35". Dajemy tonącemu widzowi oddech żeby nie zatonął w potopie tego co serwują nam "stare wilki ". Jest to świerze, młode i niezależne spojrzenie kina moralnego niepokoju na otaczające nas problemy. Jeśli daliście się nabrać to...

więcej

Parodie horrorów !!!!!!!!

użytkownik usunięty

Poszukuje parodii horrorów... Wręcz błagam !!! Jeśli znasz jakąś komedię opartą na filmi akcji lub grozy to pisz !!!!!! Błagam !!!!!!

Robbin Williams

użytkownik usunięty

poszukuje tytulu filmy z Robbinem Williamsem w ktorym aktor ten zagral cyborga z dusza. Z czasem przebiegu filmu nasz bohater coraz wiecej czesci siebie wymiania na zywe organy-proshe o pomoc poniewaz juz sam sobien nie radze hehehe pozdrawiam

wow :D

użytkownik usunięty

czek det aut całkiem cool stronka :D
www.matrixclub.boo.pl

Poszukuje tytulow i recenzji filmow wojennych o lotnictwie w czasie II Wojny Swiatowej. Pomozcie - moznaby zrobic przyjemna kolekcja!

soundtrack

użytkownik usunięty

hej sluchajcie mam pytanko - kto mi pomoze:) na koncu filmu JACK FROST jest fajowa piosenka, ktora strasznie mi sie spodobala ale nie mam pojecia kto ja spiewa <<podpowiadam - spiewa to babka:)))>> jesli ktos wie to z gory dzieki za pomoc:):)) i WESOLYCH SWIAT:)))))

Pomóżcie z tytułem!!!

użytkownik usunięty

Witam wszystkich!
Kiedyś oglądałem zajebisty horror z Samem Nielem, ale za groma nie pamiętam tytułu.Jest to film na podstawie książki Stephena Kinga.Niel jest chyba agenetm ubezpieczeniowym, a jakis koles pisarz znany horrorów pisze nowa ksiazke, tyle tylko ze to co napisze okazuje sie byc prawda. Ludzie zaczynaja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones