Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ned Kelly

użytkownik usunięty

Zaplanowałam sobie pójście do kina na "Neda Kelly" po rozpoczęciu roku akademickiego (premiera miała być dzisiah), a tu proszę - niespodzianka! Premiera w Stanach została przeniesiona na 19 marca 2004!!!! Znając życie, u nas pojawi się za około rok.

słuchajcie jest taki film chyba sprzed 2 lat albo jakoś tak - to film sf zdaje się że z Umą Thurman i jakimś typem. Nazwa jest jakaś wykręcona jednowyrazowa - film jest o gościu którego jak zwykle oskarżają o coś tam - ale on "traci" swoją tożsamość - akcja w społeczeństwie gdzie każdy jest "tożsamy" DNA odciski kody...

więcej

w portalu jest opisanych kilka recenzji kolejnych części powstałych na podstawie gry. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś pojęcie skąd mógłbym pożyczyć, przegrać, ostatecznie kupić te filmy - może być także format komputerowy (dvd niestety nie posiadam). dzięki za pomoc.

Poszukuje

użytkownik usunięty

Poszukuje filmu "Gdyby ściany mogły mówić 2". Jezeli ktos ma dostep to prosze o kontakt.

szukam filmu

użytkownik usunięty

Czy ktoś ma dostęp do "Wilka stepowego" - filmik z 1974r. ?

slyszalem ze istnieje druga czesc filmu romper stomper jak slyszeliscie o tym filmie to napiszcie cos o nim

Niezwykle zalezy mi na zdobyciu filmu Solaris A.Tarkowskiego
w postaci divx. Niestety mam problem ze sciagnieciem tego filmu przez p2p-w Kazza malo zrodel, a Edonkey i Emule u mnie nie zdaja egzaminu(nie mam IP)

Serdeczna prośba-jeśli ktoś ma ten film, byłby tak miły i udostępnił mi go do ściągnięcia, to byłabym...

Ojciec Chrzestny 3 problem

użytkownik usunięty

czy ktos wie gdzie mozna sciagnac lub kupic plyte ze sciezka dzwiekowa z tego filmu. lub jak nazywa sie utwor ktory zaczyna leciec pod koniec filmu (na schodach, kiedy zostaje zabita corka "ojca chrestnego") bardzo prosze o pomoc w tej sprawie

Pomozcie...

użytkownik usunięty

Jakis czas temu ogladalem film...bardzo mi sie spodobal. Problem w tym, ze nie znam tytulu. Zwracam sie do was - fanow kina z prosba o pomoc. Otoz... koncowa scena filmu byl "pojedynek" na melodie grane na gitarach (elektrycznych), mlody chlopak pojedynkowal sie z "diablem" i walczyl o dusze swojego nauczyciela. Nazwa...

więcej

od zmierzchu do świtu

użytkownik usunięty

mam pytanie następujące: czy można gdzieś w polsce dostać "Od zmierzchu do świtu - Edycje kolekcjonerską"? (3xDVD).
proszę o odpowiedź!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones