Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Lost Treasure

użytkownik usunięty

Co to za film pt. Lost Treasure w którym gra Stebhen Baldwin . Nigdzie nie mogę znaleźć opisu tego filmu mimo że przecież on istnieje bo go mam(niecały-jeszcze :) ) . Proszę o pomoc . Może znany jest pod innym tytułem ?

Friday 13th-1 częsc poszukuje!!!

użytkownik usunięty

witam, zwracam sie dos wszystkich forumowiczow,czy nie ma ktos z was tego filmu,na vhs albo vcd,pilnie poszukuje ostatecznie podajcie w jakich wypozyczalniach mozna go dostac lub kupic ,z gory dzieki

święta

użytkownik usunięty

mam prosbe--blagam ,napiszcie pare tytulow filmow, ktorych akcja toczy sie w swieta !!!!!!!!!!!!!!! pomocy!!!!!

W epoce kiedy polską kinematrografią rządzą lektury i seriale dla kucharek powstało "studio 35". Dajemy tonącemu widzowi oddech żeby nie zatonął w potopie tego co serwują nam "stare wilki ". Jest to świerze, młode i niezależne spojrzenie kina moralnego niepokoju na otaczające nas problemy. Jeśli daliście się nabrać...

więcej

happening:)

użytkownik usunięty

Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy!!!
Tak się składa, że piszę pracę dyplomową o dziennikarzach w filmie. Moja prośba do Was: napiszcie, jakie najczęściej funkcje pełni postać dziennikarza w filmach? Czyli inaczej, dlaczego postać jest dziennikarzem, a nie np. kominiarzem? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię....

więcej

witam

juz ponad 3 lata szukam filmu "perfect body" z amy jo johnson jak widac z oplakanym skutkiem
strasznie mi na nim zalezy

moze ktos bedzie w stanie pomoc.

prosze pomocy.

piszcie na adres
andie666@wp.pl
Andie

SZUKAM....

użytkownik usunięty

Poszukuję filmów na VHS lub w formacie Divix Akiry Kurosawy: Dersu Uzała, Rudobrody, Pijany Anioł i inne tez mile widziane. Ponadto BUNT Masaki Kobayashiego. Prosze o kontakt jeżeli ktokolwiek wie gdzie te filmy można kupić.

poszukuje tytułu horroru

użytkownik usunięty

Mam takie pytanie.oglądałem dawno temu niezły horror i chciałbym jeszcze raz sobie go obejrzeć ale za żadne skarby nie moge sobie przypomniej jaki nosił tytuł.Więc film zaczyna sie od tego jak grupa studentów postanowiła wybrać się podajrze na wycieczke do lasu w tym lesie znalezli opuszczoną chatkę w której...

Ja jestem ciekawy jaka jest wasza trójka największych hitów w roku 2004. Oto moje typy:
1/Władca pierścieni - Powrót króla
2/ Pasja
3/ Kill Bill vol 2

NEW JERSEY DRIVE - szukam

użytkownik usunięty

Poszukuję osoby posiadajace film New Jersey Drive, chcące sie wymienic na inne filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones