Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

w których jest pokazane wieszanie pasożytów społecznych, oprócz ''Zmowy" i Krótki film o zabijaniu", które już widziałem.

Szukam filmów opowiadajacych o pedofilu który albo wraca do społeczeństwa i inni o tym wiedzą, albo jest przestępcą nadal i inni nie wiedza choć wolałabym to pierwsze. W filmie powinna wystepowac jedna taka osoba.

Szuma filmu który oglšdałem kilka lat temu i pamiętam z niego nie wiele , aczkolwiek był bardzo ładny . Bodajże był on na faktach - okruchy życia.
Matka z córkš przeprowadziły sie do nowego miasteczka . Matka córki była chyba chora psychicznie bo znęcała się nad córkš , pamiętam sceny gdy zakarę przypalała jš...

Jak w temacie, szukam horroru o mordercy który robił rzeźby/obrazy z ludzkich ciał. Film się zaczyna jak tnie te trupy i zszywa. Nie jest to "teksańska masakra..." ani "dom woskowych...."

Potrzebuje pomocy w przypomnieniu sobie tytułu filmu. Problem w tym, że niewiele z niego pamiętam.
Kojarzę, że główny bohater (lub bohaterka, ale raczej facet), walczy z pewną organizacją (?), chce ich powstrzymać, zniszczyć (coś wen deseń), jednak na końcu zostaje przez nich chyba schwytany, poddany praniu mózgu i...

więcej

Szukam filmu ( chyba komedii ) o wyścigu samochodowym który kończył się w Paryżu
Pamiętam stare samochody (jakieś lata 30 )
Ktoś powiedział jakbyśmy pojechali inaczej zjechalibyśmy schodami Montmartu
Jakiś facet się wnerwił że dano mu wygrać
Chyba też jak jechali pociagiem to rozebrali go na opał

Czy znacie tytuł filmu, w którym była dziewczyna hakerka, którą nazywano Spider?

Potrzebuje pomocy w przypomnieniu sobie tytułu filmu. Problem w tym, że niewiele z niego pamiętam.
Kojarzę, że główny bohater (lub bohaterka, ale raczej facet), walczy z pewną organizacją (?), chce ich powstrzymać, zniszczyć (coś wen deseń), jednak na końcu zostaje przez nich chyba schwytany, poddany praniu mózgu i...

więcej

Zna ktoś może tytuł filmu, w którym mężczyzna wchodzi we wspomnienia więźnia, po czym zostaje w nich uwięziony do czasu kiedy tamten powróci dokładnie do tego wspomnienia?

ktoś mi zaproponuje dobry western,mianowicie chodzi mi o krótki ale dobry. Napisze,że obejrzałem te dwa;
http://www.filmweb.pl/film/Zdarzenie+w+Ox-Bow-1943-127907
http://www.filmweb.pl/film/Untamed+Frontier-1952-106815

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones