Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Doradzcie jakis horror

użytkownik usunięty

Czesć! Doradzcie mi jakis dobry film kotry trzyma w napieciu! Chcialbym sie wybrac z dzeiwczyna. I nie wiem na co. Licze na was.
Pozdrowienia for all

ello
ludzie pomocy poszukuje już 2 lata filmu "cool as ice" albo jak kto woli "miłość w rytmie rap "
czy jest ktoś kto może ma ten filmik ?????????

"Ziemia niczyja"

użytkownik usunięty

Zgadzam się z Kubą. "Ziemia niczyja" jest bardzo dobrym filmem. Daje dużo do myślenia na temat nie tylko wojny, ale też nienawieści do drugiego człowieka i chorej dumy.

Pytanie o film ...

użytkownik usunięty

Mam pytanie. Ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie nic o pewnym filmie o którym słyszałem kilka miesięcy temu. Być może źle zapisałem sobie tytuł ale nie sadze. Chodzi mi mianowicie o film "Siostra Magdalena". Wiem że napewno nakręcił go szkocki reżyser. Prawdopodobnie o nazwisku Nulan, ale tego tez nie jestem do końca...

Ej ludzie, ostatnio na kazaa pojawiła się część druga harrego w świetnej jakości w avi i ma ją sporo osób, nie wiecie moze czy to naprawde harry, czy może jakiś inny film?

Jak daleko od domu jest E. T.?

100 lat świetlnych czy
3 000 lat świetlnych czy
3 000 000 lat świetlnych

Dobry film

użytkownik usunięty

Witam wszystkich :))
Moze to troche nietypowe pytanie ale co byscie mi polecili z obecnego repertuaru kin (wawa) co warto by zobaczycz bo jak ost poszedlem (niepowiem na co bo mi wstyd) to po filmie mialem tylko jedno odczucie ze forse na taki kicz wydalem. Pmocy bo do kina sie chce isc ale bez ryzyka :)))

szukam

użytkownik usunięty

Szukam filmu "Kroniki brata Cadfaela" (TV2, 2-3 lata temu ,w polskiej wersji językowej - może ktoś nagrał?!) lub informacji gdzie go mozna zdobyć

Mam do wyboru dwa filmy na które się jutro mogę wybrać,który warto obejrzeć REQUIEM DLA SNU czy MEMENTO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones