Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam, poszukuje pewnego filmu. Jedyne co pamiętam to że głównemu bohaterowi modyfikował
sie/zmieniał mózg od chyba podróży w czasie, czy coś takiego. Drugą rzecz jaką pamiętam ale nie jestem
co do niej pewien to główny bohater na początku filmu siedzi pod biurkiem i że pewnie zastanawiamy się
jak do tego...

Amerykanka wyszła za mąż za muzułmanina, który poprosił ją o odwiedzenia swojej rodziny w Pakistanie (?).
Ta zgadza się i wraz z mężem i córeczką jadą do rodziny męża. Jak się okazuje, panujące tam zasady
koranu i uwłaczające prawa kobiet sprawiają, że mąż pokazuje swoje drugie oblicze i staje się władczy....

szukam filmu ale nie pamietam tytułu, jest chyba 3 chłopaków, którzy wyjeżdżają na wakacje jeden z nich jest obcięty na grzybka i ma blond włosy, drugi ma twarz wysmarowana samoopalaczem a trzeci cały czas rozmyśla o swojej byłej dziewczynie.

W serialu prawie całe społeczeństwo umiera podczas snu i przeżywa tylko garstka osób które szukają się po
pustym mieście / miastach , zatrzymują się w hipermarketach, magazynach i innych miejscach z dostępem do
pożywienia.Pamiętam że był tam młody chłopak jeździł na motorze (ścigaczu)z chyba swoim bratem ....

szukam filmu lub serialu, który oglądałem w dzieciństwie (2 części na pewno były) w którym była grupa
superbohaterów z których jeden strzelał z dłoni błyskawicami, a elektryczność brał ładując się od
generatorów, słupów wysokiego napięcia itp. był też na pewno człowiek z mocą zamrażania oraz jeden
bardzo szybki.

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Szukam filmu w którym dziewczynka ok 10-15 letnia zostaje przygarnieta przez rodzine nie pamietam w jakich okolicznosciach. W jedenj scenie siedzac przy obiedzie dziewczynka wymiotuje do talerza zaklopotana nie wiedzac co robic zjada wymiociny i zostaje za to ukarana przez ojczyma, proszę o pomoc :)

Jechałam ostatnio pociągiem i obok mnie siedział mężczyzna, który oglądał jakiś sensacyjny film na tablecie z blondynem w roli głównej. Najbardziej charakterystyczną sceną było dla mnie to, że musiał się wydostać z samochodu, który "wpadł" do zgniatarki do aut. Potem prał z pomocą sztuk walki i łańcuchów jakichś gości,...

więcej

film jest o uprowadzeniu statku wojskowego na którym kucharzem był były komandos który próbuje odzyskać
statek i uwolnić załogę.

Poszukuję filmu o transporcie z europy (chyba niemcy belgia lub francja) do Maroka.
Bohater jest kierowcą cięzarówki która jedzie do Maroka w trakcie pojawia sie jakaś mafia wiozą chyba jakiś
sejf ale nie pamietam dokładnie. Występuje też taki śmieszny gość który cięgle prubuje popełnić
samobójstwo.
Prod...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones