Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

te najlepsze? Baśniowe .. i Inne.

Ktoś poleci film?

użytkownik usunięty

Obejrzałbym jakiś nostalgiczny film, jak np. "Nietykalni". Nie musi być koniecznie w takim klimacie, ważniejsze dla mnie są może nawet poszczególne sceny. Przykładem tu może być scena jazdy samochodem właśnie w "Nietykalnych", albo śmierć głównego bohatera w "Gladiatorze" (mnie tam się podobała).

Oglądałam w TV z 5 lat temu film czarno biały Polski, jakiś starszy mężczyzna spotyka dziecko nie wiem gdzie? Chyba chłopczyka brudnego i głodnego, zabiera go do domu akurat jest pora obiadowa, żona na stole ustawia 2 talerze dla siebie i męża pomija to małe dziecko. Zupę nalewa tylko dla męża i siebie, mąż prosi żonę...

więcej

Ktoś się tam nie dostał na studnia i oni z opuszczonego szpitala zrobili szkołę i tam potem impreze czy coś
takiego, wie ktoś jaki miał ten film tytuł? :(

Oglądałem go jakiś rok temu w telewizji, nie pamiętam z którego roku, nie pamiętam aktorów. nie obejrzałem go do końca. Pamiętam że główny bohater był detektywem. Największą wskazówkę jaką jestem wstanie dać to scena w której detektyw wraca do domu. pukając do drzwi słyszy prysznic. Żona która otwiera jest sucha....

Z 5-6 lat temu natknęłam się w nocy w tv na film. Nie obejrzałam go do końca, a nie miałam szansy poznać tytułu - proszę o
pomoc.
Film opowiadał o czasie po wojnie/apokalipsie/podczas biedy(?). Obok mieszkał mężczyzna z kobietą i ich dawny służący.
Kiedyś nim pomiatali, a teraz on radził sobie lepiej. Facet nie...

więcej

Heeej! szukam filmu, ktorgo nawet nie ogladalam, ale slyszalam o nim! chodzi chyba o jakis hiszpanski film, w ktorym mlodzi ludzie sa w zwiazku. dziewczyna postanawia zerwac z chlopakiem, by srawdzic czy bedzie cierpial i zamyka sie w tajnym pokoju ich mieszkania o ktorym on nie ma pojecia. z tego pokoju widac...

gatunek fantasy Akcja się toczy powietrzu. Królestwo znajdowało się w chmurach. tyle pamiętam.

coś takiego , albo o łowcy wampirów który sie zakochal w wampirzycy cos no hm ciekawego

Hej wszystkim :) szukam filmu w stylu "Two Night Stand" , "Cudowne tu i teraz" . takie romansidło, o
przypadkowych znajomych, nastolatkach itp :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones