Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam, poszukuje filmu jednak bardzo malo pamietam. Wiem ze nie widzialem go calego, lecz mimo
wszystko pamietam jedna scene.

Motywem było sciganie pewnego faceta (x) ktory byl z kobieta.
Jedyna scene jaka pamietam:
Facet (x) wraz z kobieta rozmawiali w budynku (sciana byla rozwalona budynku tak ze widac ich...

szukam filmu fantasy z lat 80-90. W filmie mężczyzna szuka księżniczki która porwali ludzie, którzy chodzili po ścianach, mężczyzna/wojownik ma dziret mocy - nóż latający z trzema ostrzami, pamiętam scenę gdzie lecieli na koniach. Na końcu była forteca która odleciała jak rakieta. Pilne kto pamięta proszę o pomoc.

Film był amerykański lub angielski oglądany w polskiej telewizji. Czas akcji to prawdopodobnie xix/xx wiek. Miejsce akcji to jakaś rezydencja z ogrodem. Pamiętam dwie sceny: zagubienie pierścionka zaręczynowego gdzieś w ogrodzie oraz ślub, który urządziły sobie w tej rezydencji dzieci podśpiewując pod nosem marsz...

Oglądałam go na początku lat 90tych. Akcja mogła dziać się w okolicach przełomu xix/xx wieku - utkwiła mi w głowie scena zagubienia pierścionka zaręczynowego w ogrodzie jakiejś arytokratycznej prawdopodobnie rezydencji oraz scena ślubu, który urządziły sobie tam dzieci. Film był amerykański lub angielski. To był...

chyba było info,że jest na faktach oglądałem tylko początek,że matka zabija swoje dziecko czy dzieci w
początkowych scenach słychać płacz dziecka i matka wkłada je do wanny i odkręca wodę, i potem za jakiś
czas dom staje się nawiedzony,oglądałem tylko początek, pomocy,film był na stronie iplex ze 2 tyg temu ale...

więcej

Szukam filmu który wszedł do kina jakoś na początku roku o historii 4 osób które chciały popełnić
samobójstwo, ktoś kojarzy ?

Parę lat temu obejrzałem 2 filmy. W
pierwszym akcja toczyła się w szkole.
Dyrektor szkoły miał dziecko z sekretarką,
nauczycieli nie obchodziła szkoła. Pojawił się
nowy nauczyciel i zmienił szkołę. Drugi był o
grupie osób, która okradała banki. W pewnym
momencie kobieta z grupy została postrzelona
na moście,a po...

więcej

Cześć,
jak w temacie - film ten był puszczany w telewizji TVN w jej początkach. Opowiada o czterech kobietach z
czterech pokoleń (babka, matka, córka, wnuczka). Każda z nich ma rude włosy (gra je ta sama aktorka).
Każda z nich przechodzi różne nieprzyjemne przygody w życiu - schemat powiela się, jest oszukana...

Film był emitowany w chyba 4 częściach w niedzielne wieczory ok. roku 1996. Głowna bohaterka (kręcone
włosy - tyle pamiętam) była sanitariuszką w czasie II WŚ. Jej narzeczony, lotnik brytyjski, zginął tuż przed
ślubem. Ona - w ciąży - po śmierci narzeczonego płynęła statkiem Czerwonego Krzyża, który został...

Witam, tak jak w temacie poszukuje filmów w tej tematyce oglądałem już : Patriotę, Ostatniego Mohikanina, Zaginioną kolonię, Serial dokumentalny pt. "Historia Ameryki" , oraz ten film "miłosny" o forcie Jamestown, :) Mogą być też filmy o piratach itd :P
Z góry dzięki za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones