Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kobieta "zakochuje" się w starszym mężczyźnie i jego synu. Potem zabija chyba ich obu.
Jednego chyba otruwa. Pamiętam jeszcze, że potem on gdzieś biegnie w czasie deszczu.

Witam, kiedys ogladalem film o czlowieku bezdomnym ktory zamieszkal w dosc sporym metalowym pomniku przedstawiajacym sierp i mlot. Szukalem tego filmu jednak bez rezultatow. Moze ktos z Was rowniez ogladal i zna tytul bylbym wdzieczny . Pozdrawiam.

Hej.
Poszukuję filmu, z tego co pamiętam, był o murzynie który trafił do mnałego miasteczka w Irlandii, do
jakiegoś pensjonatu. Tam było kobitka z dzieckiem, ten murzyn się w niej zabujał. Miał gdzieś wyjechać
(chyba do USA) ale ostatecznie chyba pozostał.

Proszę o pomoc :)

ktos wysłał wszystkim powiadomienia,że jest spotkanie absolwentów,okazalo sie,że tot en,ktoremu dokuczali,oczuywiście spotkali sie,ćpali,ale pieklo zaczelo sie jak ktoś zaczal zanijac po kolei wszystkich(prawdopodobnie w bialej masce),zna ktos film??(jesli bylo kilka podobnych

Złodziej włamuje się do garażu jakiegoś bogatszego faceta, tamten go przyłapał, zamknął w samochodzie i
torturował, pamiętam, że była scena jak obciął mu palec. Być może się znali i był w tym jakiś głębszy sens ale
tylko tyle zapamiętałem, film widziany w tv jakieś 5 lat temu, może wcześniej, produkcja na 99%...

Hej :) Szukam filmu, który leciał jakieś 7-8 lat temu w TV na TVN bodajże. Opowiadał o dziewczynie, której chłopak był zazdrosny o nią i ją bił - wszyscy jej mówili, że ma z nim zerwać, ale ona tego nie zrobiła i na koniec on ją zamordował - pamiętam, że znaleźli jej ciało na jakiś bagnach czy polu. Był też moment, na...

więcej

Witam szukam filmu w którym w jednej firmie pracuje dwóch kolesi i nieźle sobie radzą szef ich lubi i postanawia ich awansować idą z nim zabalować i on umiera nie zdążywszy przekazać nikomu informacji o awansie tym samym stery w firmie przejmuje gość który za nimi nie przepada i degraduje ich tak że muszą zaczynać...

Witam

Jakiś czas temu widziałem kawałek filmu w telewizji lecz nie miałem czasu go oglądać i również nie
pamiętam tytułu i dokładnie o czym był ten film. Film prawdopodobnie z lat 50-60, czarno biały produkcji USA,
gatunek Horror.Opowiadał chyba o dzieciach z innego świata czy coś takiego które zabijały ludzi...

Witam,

Poszukuję filmu, który widziałam kiedyś w dzieciństwie. Pamiętam, że był on o
głębokiej przyjaźni chłopca w okularach i dziewczynki w podobnym wieku. Chłopiec
był uczulony na pszczoły/osy, a dziewczynka pewnego razu zgubiła pierścionek w
lesie. Chłopiec poszedł go szukać i owady śmiertelnie go...

Szukam filmu.

użytkownik usunięty

Mam dość skąpe informacje o tym filmie. ;) Pamiętam, że jakiś policjant sam poszedł do jakiegoś starego
domu i on się zaczął palić, i się nawdychał, i się głupio zachowywał. Coś tam było też z teatrem chyba.
Kojarzy ktoś ten film? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones