Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jakie filmy sensacyjne moglibyście mi polecić. Może coś w rodzaju (Strzelec 2007)Czekam na odpowiedzi. Z góry dzięki!

Witam....

Do wszytskich, ktorzy chcieli kupic sezon 1 na DVd- nie kupujcie !!!!

Box jest wydany tragicznie - otz niema zapowiadanego pilota 70-minutowego - oraz - NIEMA ORYGINALNEJ SCIEZKI AUDIO ani anpisow - JEST TYLKO POLSKI LEKTOR !!!!

I wojna światowa

użytkownik usunięty

Jakie znacie jeszcze filmy wojenne lub anty-wojenne oprócz:
-Ścieżki chwały
-Na zachodzie bez zmian
-Zaginiony batalion
-Johnny poszedł na wojnę
Których akcja toczy się w czasie I wojny światowej.
Prosiłbym o wymienienie innych tyttułów.

Serdeczne dzięki za pomoc!

Wie moze ktos jaki jest tytuł komedii romantycznej w której facet zakochuje sie w kobiecie robiącej pyszne potrawy a raczej zakochuje sie w jej potrawach i mówi ze ona jest jakąś czarownicą bo swoimi smakołykami przyciąga ludzi...ten film kiedys był w telewizji.. PROSZE POMÓŻCIE MI!!!!!!!

Kiedyś w TV widziałem super fajny film i nie znam jego tytułu ani nazwisk aktorów którzy w nim występowali:( Mogę tylko powiedzieć o czym on był i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie oświecić mnie i oznajmić mi jaki to film. no więc chodzi o miłoś... chłopak z biednej meksykańskiej dzielnicy i...

"Hollywood w Krakowie?" - perspektywy rozwoju zaplecza audiowizualnego w Krakowie - panel dyskusyjny w Klubie Pod Jaszczurami, Rynek Główny 8 Kraków, 8 listopada 2007 r. godz. 19.30

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!

Panel dyskusyjny (czwartek,8 listopada, godz. 19.30, Klub Pod Jaszczurami w Krakowie, Rynek Główny 8)...

witam, poszukuje filmow w ktorych akcja toczy sie na statku. najlepiej niech opowiadaja o przygodach samych marynarzy.. inne tez moga byc przeczytam recenzje i zobqacze co i jak.. chce zrobic prezent kolezce ktory studiuje na Morskiej w Gdyni.. i to na serio nie olewa tego jak niektorzy.. pozdro i dzieki za ewentualna...

więcej

Wiem ze jest to hiszpański film. Generalnie chodzi o to że ludzie którzy posiadają wielki dar szczęścia rywalizują ze sobą w różnego typu zakładach. Jedna ze scen jest taka że mają zawiązane oczy i biegną przez las kto nie wpadnie na drzewo ten wygrywa.

Jest historia o rabowaniu banku. Mały bank ma kilku pracowników pewnego dnia trzech z nich postanawia go okraść. Żaden z pracowników nie wie że jego koledzy z pracy też chcą go obrabować. Każdy kradnie jednak nie w tym samym czasie i nie to samo. Ktoś obrabia bankomaty, kto inny skrytki. a kto inny sejf
Z góry dzięki...

więcej

już nie długo wejdzie najnowszy film!!! Nie mogę się doczekać. Kocham Harry'ego. Czy ktoś podziela moje uczucie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones