Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wedłóg mnie gorg'e lucas mógłby zrobić siódmą część, przecież nikt nie zna psychiki tego dziwnego człowieka...
7 część (gdyby powstała) była by hitem i pewnie opowiadała o dzieciach Hana i Leii (choć mogę się mylić, ale uważam, że gdyby powstała 7 częśc to o tym by była)....
Natomiast 3 nie jest takim wielkim...

Czy Georg Lucas powinien nakręcić kolejne części Gwiezdnych Wojen , które przedstawiały by dalsze wydażenia po VI części "Powró Jedi "???

Najbardziej szokujące, zaskakujące, niewiarygodne, awangardowe, oryginalne, poruszające filmy jakie mieliście okazje kiedykolwiek ujrzeć na oczy. Wykwitne dzieła kinematografii światowej, bez tkliwej i wywołującej odruch wymiotny fabuły. Po prostu piękne...

Szczerze wątpie, że posypią się tu tytuły, ale chętnie bym...

więcej

jak w temacie: interesuja mnie filmy o zyciu i codziennych problemach ale ukazanych mimo to w optymistycznym swietle; dobrze jesli sa tez troche shizowe ;P raczej mam na mysli produkcje NIEstarsze niz od polowy lat '90;
pozdrawiam i prosze o tytuly (w wersjach oryginalnych)

Które wg Was filmowe sceny przeszły do historii kina? Takie których prawdziwy kinoman po prostu nie moze nie znać?

Zapraszam na mój blog poświęcony najlepszym polskim filmom, a także polskim akcentom w filmach i serialch oraz roli Poslki w światowej kinematografii.
http://www.filmweb.pl/User?id=299546 [www.filmweb.pl/User?id= ...]
Napiszcie co sądzicie!

Zwróćcie uwage w portalu Filmweb na datę premiery filmu"Telemaniak"(The Cable Guy)....Czy ktoś może to jakoś zmienić???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

LUDZIE JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA PUBLIKACJE FOTOGRAFII LUB CIEKAWOSTEK?? PLEASE!!JAK DŁUGO MAM CZEKAĆ?? :/ KURDE...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poszukuję tytułów filmów, w których w interesujący sposób ukazane byłoby miasto. Na pewno "Manhattan" W. Allena, prawdopodobnie "Sin city", "Miasto Boga"... Macie jeszcze jakieś typy / sugestie? Proszę, pomóżcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones