Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Poszukuje filmów godnych polecenia w których muzyka odgrywa główną rolę (coś w stylu Flamenco,Tango - Carlosa Saura).

Wiele razy ogladajac kontynuacje jakiegos super filmu zastanawialam sie jak mozna bylo spartaczyc tak fajny film.Jakie sa wedlug was najgorsze squele fajnych filmow. Wedlug mnie jest to np II i III czesc Sekty , Men in Black II , Pocahontas II

Cześć wam wszytkim.

Jak wpisać nowy Film, którego jeszcze nie ma w FILMWEB ??

Dziękuję za pomoc !

Pewniego razu zostaje podpalony(chyba przez tego białego faceta) kościół. Rozpoczyna się też epidemia tyfusa chyba i ten biały także choruje...trafia do jej szpitala. Pewnego wieczoru ten szpital także płonie, ona ratuje swego niedoszłego oprawcę, a sama pozostaje w potrzasku. Otoczona płomieniami wzywa Boga i w tym...

więcej

Wodnik szuwarek , Pająk chwat wszystkich brat , Kangurek hip hop ????

Posadzili człowieka na krzesło elektryczne ale ten przeżył i mścił się na swoim oprawcy - adwokacie chyba??? W reinkarnacji lub telepatycznie??? Filmo glądałem dawno....

Akcja dzieje się w Nowym Jorku w murzyńskiej dzielnicy jest tam kolo Jason i razem z kolegami kradną samochody w czasie tego pokłócił się jednym z ziomków i go gonił z pistoletem a jego drugi kolega rozbił się swoim furgonem jak jechał z ziomami i ich policja ścigała Jason był z dupą w parku i im samochód zajebali sie...

więcej

Jak rozróżniacie thriller i horror. ja mam swoje kryterium, ale nie wiem czy jest dobre: w horrorze występują postaci nadprzyrodzone - duchy, potwory, wampiry, a w thrillerze nie. jest jakiś oficjalny podział?

podobal wam sie ten film ? moim zdaniem to jeden z najlepszych filmów z Patrickiem Swayze a wy jak myslicie

Jak erozróżniacie thriller i horror. ja mam swoje kryterium, ale nie wiem czy jest dobre: w horrorze występują postaci nadprzyrodzone - duchy, potwory, wampiry, a w thrillerze nie. jest jakiś oficjalny podział?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones