Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Klasa B albo C??? Oglądałem go kiedyś na VHSie! Historia zaczyna się gdy porywają żone jakiegoś gościa a okazuje się on być jakimś komandosem i robi potem rzeźnie w dżungli i wycina wszystkich w pień....słabe efekty ale się naśmiałem kiedyś :leatherface:
Zna ktoś??? Jaki to tytuł... Wpisywałem Living Target ale...

skoro mowa o dobych filmach to czemu tak rzadko się pojawia temat beznadziejnych filmów może znacie jakieś beznadziejne filmy i aktrów.

może ktoś juz oglądał hause of wax albo Cursed ???? :P:P jak tak to prosze podzielic sie wrażeniami :D:D bo przypuszczam ze to śwetne filmiqi :P

Mogl by mi ktos zaproponowac jakies fajne HORRORY ??? I czy da sie usówac tematy starsze niz 7 dni jak tak to jak ???

Pare lat temu widziałem urywek w nemieckiej TV filmu Sci-Fi, gdize latali pojazdem przypominającym ważkę...
Czy ktoś wie co to za film?
Pozdrowienia

Mam pytanie czy powstana moze jakies czesci Gwiezdnych Wojen...???

Potrzebuję pomocy! Czy ktoś może mi pomóc w zdobyciu/kupieniu filmów/teledysków/koncertów/wy wiadów zespołu kult/kazik będę bardzo zobowiązany!!!

czy moze ktos wie gdzie mozna znalezc strone sklepu na ktorej sprzedali by mi orginalnie wygladajacy stroj Dartha Vadera.

Zapraszam! http://www.filmweb.pl/User?id=162455 [www.filmweb.pl/User?id= ...]

Z jakiego filmu pochodzi ten tekst :"Come out, come out where ever you are...", ??????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones