Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Może jazz nie jest popularnym stylem muzyki, ale mam nadzieje że ktoś zna jakieś filmy w których ten styl się przewija. Nie chodzi mi tu o typowe biografie muzyków typu "Bird" (nic z tych rzeczy). Chodzi mi o takie filmy gdzie wyczuwalny jest klimat "spelunek" z lat 30' i 40' , gdzie grano tą genialną muzykę. Słyszałem...

więcej

prosze pomozcie bardzo potrzebuje cechyb kryminalu amerykanskiego , cechy czarnego kryminalu !! pozdrawiam i prosze o odpowiedz !!

ale mysle ze nic nie szkodzi ale tylko sobie poobserwuje

hejka, mam propozycje dla kogos kto moglby pisac recenzje do filmu ktora poxniej zostalaby wydrukowana w gazecie -
Aneta

Jak to się dzieje, że ludzie "łeb w łeb" (są to najczęściej weryfikatorzy) już w pierwszy dzień miesiąca mają ok 500 pkt??!! Uważam, że to niesprawiedliwe...

Nie wiem czy ten temat już był, ale chciałbym sie dowiedzieć jakie widzieliście najgłupsze (nieadekwatne z orginałem:)) tłumaczenie filmów zagranicznych?
Save the last dance - W rytmie hip-hopu (he czy coś jest nie tak:D)
Czekam na propozycje

Jaki jest program do zmniejszania plakatów ich wielkości i rozdzielczości??odpowiedzcie!

Kilka lat temu ogląałam film o superbohaterze, mianowicie odtwórcą głównej roli był murzyn, nie pamiętam jak się nazywał w każdym razie. Film polegał na tym, że ten gościu wylądował w piekle i miał na skórze tak jakby żywy pancerz jakby zwe smoły, czy czegoś tam, ale najbardziej charakterystyczny był czarny płaszcz,...

więcej

mam pytanie, jaki jest program do zmniejszania obrazków, tak, żeby pasowały do wymogów na filmwebie...i żebybył prosty w obsłudze..pomóżcie

Jak w temacie: czym dla was jest dobry film? coś co przykuło waszą uwagę, coś zabawnego, oryginalnego, czy tylko dobry scenariusz, a może jakaś ważna konkluzja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones