Teraz całe robactwo rozejdzie się po innych forach siejąc gównoburzę i spustoszenie.

Marac

Ej, zapomniałeś doprecyzować do czego ta wycieczka, chyba nie jesteś jakimś frajerem od słów bez pokrycia?

Marac

Siemaneczko Marac. Jak tam u Ciebie? U mnie fatalnie.... Pogodzimy się? Nie chcę się naprawdę już sprzeczać z innymi. I nawet jak mi nie wybaczysz, uszanuję Twój wybór. Życzę przyjemnego wieczoru i pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

No i jak tam? Twoje przepowiednie z polnej studni się spełniły? Robactwo zalało cały filmweb? Bo z tego co tu obserwuję, to nie ma żadnej różnicy, BA, jest nawet spokojniej, bo co durniejsze teksty i przypadki chamstwa są natychmiast blokowane

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Kolejny zakładasz temat z dupy wzięty, aby poszczekać jak to jest źle po reformie strony i sobie ulżyć . Nie wspominając o kulturze osobistej, której najwidoczniej Ci brak, ale co ja mogę spodziewać się od typowego pionka robaka, który wywołuje gównoburzę, aby zwrócić na siebie uwagę. W ogóle na miejscu administracji strony najpierw wziąłbym się za zdemoralizowanych userów, którzy nawet mają problem z pisaniem przyzwoitych nicków, które nie tylko ich ośmieszają, jak również przyzwoity PÓKI co portal.

Pozdrawiam serdecznie

przyzwoity portal ? Może kiedyś. Teraz jest misz -masz. Sam widzisz jak taka forma organizacji użytkowników forum wyszła na złe. Filmweb juz dawno powinien wprowadzić płatną forme posiadania konta, jednorazową tudzież odnawianą. Przysporzyłoby im to wymierne skutki a tak jest to co widać. Rejestracja na nr telefonu, płatna i bogatsza forma portalu. Taka jak była 12 lat temu. Jak nie więcej.

djadamus

"Filmweb juz dawno powinien wprowadzić płatną forme posiadania konta, jednorazową tudzież odnawianą. "
Do tego jeszcze rejestracja na nr telefonu xD Od razu pesel, a w przypadku niepełnoletności konieczność uzyskania pisemnej zgody od prawnego opiekuna xD
Wspaniałe czasy póki co nadal wolnego internetu, a ludzie chcieliby się uwstecznić do jakichś płatnych czasopism bo im się "poziom" marzy, jakby te 12 lat temu stronka o filmach była szczególnym miejscem spotkań intelektualnej elity xD
Przyznam, że nawet jak na tutejsze standardy to jeden z bardziej debilnych pomysłów jakie widziałem

elmaister

idiotyczny , true. Lecz te standardy o jakich piszesz jakie są ? To są standardy ? :) Idiotycznym portalem można tez nazwać facebook bo tam jedną z opcji logowania jest właśnie nr tel .

djadamus

No tak, to są standardy - niskie, adekwatnie do tematyki (kino jako dosyć poślednia dziedzina sztuki) i grupy docelowej (motłoch). Oczywiście, że idiotycznym portalem można też nazwać facebooka, bynajmniej nie ze względu na jakąś opcję logowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

To tylko kwestia czasu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Gdzie jest forum inne ?? WTF ?

użytkownik usunięty
UpadIy_Widz

Nie wiem czy ten rok przeleżałeś pod kamieniem, ale usunęli wiele działów już dawno temu.

No nie było mnie jakiś czas, walczyłem z głupotą na innej planecie w innym czasie.

UpadIy_Widz

To tak teraz nazywa się zażywanie kwasa?? xD

WujekChu1ek

Kwasy były modne 20 lat temu, t co teraz jest to jest jak Hydrazyna, lot w kosmos....

UpadIy_Widz

Śmiem twierdzić, że do tej pory są... Z resztą jakie modne, to nie buty czy spodnie tylko dragi xD Zabawny jesteś...

WujekChu1ek

Jakie k... dragi ? ja tu o paliwie rakietowym nawijam !!!

UpadIy_Widz

A ja o dragach xD

WujekChu1ek

Matka wie, że cpiesz ?

WujekChu1ek

Oddadzą inne ?

WujekChu1ek

To akurat jest doskonała decyzja.
Zapewne psychopaci i koniobijcy wtedy zaczęli szukać sznura.
Ale pomysó na plus.

dead_fw

*Pomysł.

WujekChu1ek

"inne" to Sub-Zero w filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=jSi2LDkyKmI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones