...ale zbanuje ktoś w końcu tego spamera o nicku "tuttifruttixD"? Owszem, jego posty są kasowane, ale ma ich ponad 500. Nawet porządnie eliminować tych głupków nie potraficie raz a dobrze za jednym zamachem? No szlag człowieka trafia.

Wybacz ale ; moderatorzy nie mają uprawnień do banowania kont ,takie możliwości mają jedynie administracja .

użytkownik usunięty
Gokussb

Same małpy w tej administracji pracują w takim bądź razie.

Nie wciskam ci tu ściemy tylko administracja ma te uprawnienia do banowania kont

użytkownik usunięty
Gokussb

I ci nasi kochani moderatorzy powinni w trybie pilnym zgłosić tego spamera do adminów, aby zrobiono z nim porządek. Zamiast tego babrają się w usuwanie pojedynczych postów. Ręce opadają...

Powiem ci na to tak szefostwo portalu administracja \moderatorzy zarządzają tym portalem jak uznają za słuszne . I delikatnie mówiąc skargi użytkowników mają gdzieś , jedyne co chyba nam pozostaje to ten portal opuścić .

użytkownik usunięty
Gokussb

Śmiało, opuść ten portal w pierwszej kolejności :>

Podałem to TYLKO jako przykład a nie na serio

użytkownik usunięty
Gokussb

A ja pisałem na serio. I co teraz? Hehe.

Rób co uważasz za słuszne chcesz to bądź nadal na tym portalu ... .

użytkownik usunięty
Gokussb

Dzięki ci o Efendi za twoją łaskawość.

Tylko nie wiem czy wiesz ale , znaczna większość z tego portalu dawno z stąd odeszła .Tylko garstka ludzi na tym portalu jeszcze sie udziela

użytkownik usunięty
Gokussb

Na szczęście istnieje portal o nazwie FDB, gdzie można przenieść swoje oceny z filmwebu. Tamtejsi weryfikatorzy przeglądają i zatwierdzają nadesłane treści w przeciągu kilku dni, nie to co tutaj.

ja jestem tu na tym portalu ze wzgląd dla swych znajomych z którymi gadam na pw . Im nie chce sie na forum pisać

użytkownik usunięty
Gokussb

Powiedz ty mi jedną rzecz. Stwierdziłeś swego czasu, że dla ciebie forum nie jest miejscem na krytykę, a także, że użytkownicy nie powinni zwracać uwagi na błędy popełniane przez innych. Dlaczego tak uważasz? ;)

nie będę ci niczego wyjaśniać gdyż NA TO nie zasługujesz

użytkownik usunięty
Gokussb

A to ciekawe, skoro nieco wyżej jakoś potrafiłeś ze mną porozmawiać. Czyżby nagle padło zbyt trudne pytanie? :>

wiesz wogóle która jest godzina ?? Po 22 już !! Lepiej przyszykuj sie do pracy \szkoły

użytkownik usunięty
Gokussb

Standardowa zmiana tematu w twoim wykonaniu. Mogłem się tego domyślić. Bądź czasem taki miły, nie udawaj Greka i grzecznie odpowiedz bez żadnych wymówek.

Spójrz w takim razie na zegarek jeśli go masz i sam zobacz

użytkownik usunięty
Gokussb

Okej. Według ciebie żaden użytkownik nie ma prawa nic krytykować i merytorycznie prowadzić dyskusji używając kontrargumentów, nieważne w jakiej kwestii. Czy ty siebie czytasz w ogóle? Takie myślenie reprezentują tylko osoby, które mają problem z przyjmowaniem odmiennego zdania. Jesteś jedną z nich i dopóki się tego nie wyprzesz logicznie argumentując swoje stanowisko, nadal będziesz tym małym użytkownikiem, który unika odpowiedzi na trudne pytania :>

''Czy ty siebie czytasz w ogóle? ''
To ciebie NIC nie powinno obchodzić .

''Takie myślenie reprezentują tylko osoby, które mają problem z przyjmowaniem odmiennego zdania. ''

Twoja krytyka nic nie zdziała

użytkownik usunięty
Gokussb

Najpierw jęczysz jak głupi, że mam ci nie odpisywać, a ty ciągle za mną łazisz. Po jaką cholerę? Chcesz mieć spokój na forum to się ode mnie odwal.

''Po jaką cholerę? ''
Zbierasz co sam zasiałeś ostatnim czasie

I tyle do ciebie

użytkownik usunięty
Gokussb

Musisz być w takim razie sfrustrowany. Spoko. Ja mogę ignorować twoje wypociny, bo jakoś nigdy nie napisałeś nic mądrego i nie zaciąga się na to, aby się to kiedykolwiek zmieniło.

Zamiast kasować konto to lepiej od razu cały dział.

SweetArtist

GO HARD OR GO HOME! ;D
Znaczy: jesteśmy hardkory, my tu filmwebowe bonzy! ;p

Wbiła się drzazga w palec - bierzemy sekator i ucinamy palec! Wrasta paznokieć w palucha - żaden problem i odcinamy nogę. I to wcale nie stopę czy jakoś pod kolanem, tylko po bandzie na samym początku uda! A co?!


P.S.
To co tu się właśnie stało, to nic innego jak oficjalne przyznanie się FW do porażki ze spamerami i trollami, a tych drugich huczne zwycięstwo! Niemoc administracji tu na forum zawsze byłą porażająca...

ZSGifMan

Mogę jedynie podsumować to całe wydarzenie swoją ulub piosenką: https://www.youtube.com/watch?v=1tnUx4d9QAI Wraz z usunięciem Inne i forum muzyki na Filmwebie przeszedłem już do historii, bo najwięcej jednak tam pisałem.. wiem że to nie jest powód do dumy, ale jednak jakaś część mnie która pisała dużo filozoficznie i trochę w żartach się już ulotniła ;/

SweetArtist

Smutek i melancholia...

A propos trolli, to Gokussb znowu gada sam ze sobą: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Problem,3036991#post_15986250
:-D
Tym razem chyba nieporadnie udaje, że kłóci się z innym multikonciarzem. Co za koleś...

Marac

Sabius NIE jest moim kontem alter to denis . Denis jest jednym z największych multi konciarzy na fw , jedną połowe kont ma usuniętych drugą połowe kont ma zbanowanych . I latał za użytkownikami wyrzynając burdy . Jak masz wątpliwości popytaj ludzi np Matysek150

Gokussb

Zieeeeew. Może ktoś kto też ma IQ poniżej 100 dałby się nabrać. Nie wiem. Idź takiego poszukać.

Marac

po 1 Zauważ tylko realisto że konto Sabius NIE jest związane z dragon ball , więc nie masz podstaw twierdzić że to me konto alter .

po 2 Czemu nie chcesz sie popytać ludzi o denisa ?? Ja jestem jednym z tych co znają historie denisa . Nie wiesz co on nawywijał

Gokussb

Powtarzam - strugaj idiotę z głupszych od siebie. Nie będę Ci tłumaczył, po czym widać, że sam ze sobą dyskutujesz, bo:

a) i tak nie zrozumiesz;
b) a jakbyś jakimś cudem zrozumiał, to jeszcze się poprawisz, a mniej groźny jesteś jako nieudolny troll, więc niech zostanie jak jest.

Marac

''Powtarzam - strugaj idiotę z głupszych od siebie. Nie będę Ci tłumaczył, po czym widać, że sam ze sobą dyskutujesz ''

Mówiąc prościej to NIE wierze że ktoś taki jak denis ,wogóle istnieje na tym portalu . I przekonany jestem że to twoje konto bo pismo podobne itp . To chciałeś mi powiedzieć ?? Jak tak to TY a nie ja wyszedłeś na struganie idioty

Gokussb

Nie. Wiem, że jest taki inny troll-multikonciarz, z którym masz na pieńku. I teraz sobie w swoim ptasim móżdżku uroiłeś, że go udupisz, dowodząc, że jest multikonciarzem (i udupiając przy okazji WujkaChu1ka, którego też nie lubisz). Masz farta, że nie jesteś zbyt inteligentny, bo jakbyś miał świadomość tego, jak żałośnie Ci to idzie, to byś chyba ze wstydu wpadł w katatonię.

Marac

''Wiem, że jest taki inny troll-multikonciarz, z którym masz na pieńku. I teraz sobie w swoim ptasim móżdżku uroiłeś, że go udupisz, dowodząc, że jest multikonciarzem (i udupiając przy okazji WujkaChu1ka, którego też nie lubisz). Masz farta, że nie jesteś zbyt inteligentny ''

W takim razie tkwij sobie w tym przekonaniu że nie jestem zbyt inteligenty , i nie dostrzegasz że on to multikonciarz . Prócz ciebie i ar23s tak nikt NIE uważa , jest was dwóch z takim myśleniem i NIKT prócz obu z was tak nie uważa . Rzesza użytkowników fw jest innego zdania

Gokussb

Przecież sam piszę wyżej, że to *jest* multikonciarz. Nie zmienia to faktu, że konto Sabius jest Twoje a nie jego, o czym świadczy to, że dyskutujesz za jego pomocą sam ze sobą tutaj: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Problem,3036991#post_15986250

I tyle.

Marac

''Nie zmienia to faktu, że konto Sabius jest Twoje a nie jego ''

Ja jestem na tym portalu dłużej niż ty . I jeszcze masz czelność podważać w to co pisze ?? W twojej duszy kryje sie mrok i potrzebuje ono pretekstu by sie uwolnić . Zajmij sie lepiej ŻYCIOWYMI sprawami \ pracą lub szkołą zamiast sie na mnie skupiać .

Chyba że jesteś bezrobotny i nie masz nic innego do roboty poza siedzeniem tutaj . Wykorzystaj swoją genialność na prawdziwe życie a nie na INTERNET .

Gokussb

"Ja jestem na tym portalu dłużej niż ty ."

Marac- na Filmwebie od zawsze
Gokussb- na Filmwebie od 29 marca 2017

Do prawdy, jesteś pół-mózgiem.

Arties

Twoje wątpliwości od tego czy jestem nie mądry mam delikatnie mówiąc gdzieś

Arties

Dzięki. :) Już mi się nawet nie chciało. :)
Od pewnego stężenia absurdu pozostaje już tylko brechtnąć pod nosem i wrócić do swoich spraw.

Chociaż Gokussb to nie jest jego pierwsze konto. Kiedyś brylował na jakimś Az_cośtam, a to też mogło nie być pierwsze. Ale tak czy siak nie jest tu oczywiście dłużej ode mnie.

Marac

Oj tak. Padły kiedyś mądre słowa: "Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". Choć w tym przypadku nic nam nie "zagraża", bo on to zwykły "forumowy błazen" , któremu trolling nawet dobrze nie wychodzi... ;D

Ps. Chyba trzeba będzie czytać te jego wypociny przy browarze, bo na trzeźwo to głowa pęka. "Zabójcze ryjówki" też się ciężko oglądało, a jak zrobiłem "parę" łyków, miałem świetny ubaw ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ziomaletto

Tam też potrafi dyskutować sam ze sobą przy pomocy alterkont?

Marac

No w zasadzie nie, bardziej miałem na myśli jego kompleksy wyższości nad wszystkimi, ale w sumie to uj wie. For wszystkich części GW nie przeglądałem, kto wie co one skrywają...? :P

Marac

od kiedy jesteś na filmweb ? Patrze na twój profil w aktywność i nie ma daty założenia .

Marac

Marac do Gukussb" "Nie będę Ci tłumaczył, po czym widać, że sam ze sobą dyskutujesz, bo..."
Przykro mi bardzo, ale jednak to robisz ;p

ZSGifMan

No nie mów, naprawdę? Dzięki za info, bo bym nie wiedział. ;-PPP
No jak zaczął coś tam sobie wymyślać w odpowiedzi, to się złamałem.

Marac

:[]

Sam wiesz najlepiej, że dłuższe gadanie z takimi indywiduami poważnie odmóżdża, a wtedy ktoś z zewnątrz musi pomóc i wyrwać człowieka z tej katatonii ;D

P.S.
Nie czytam go za wiele, a ostatnio wcale, bo aż głowa od tego boli i łeb cały puchnie przy samej próbie zrozumienia treści!

ZSGifMan

"wtedy ktoś z zewnątrz musi pomóc"

No słusznie, słusznie. Dzięki. :)

Normalnie też go nie czytam, ale wczoraj jakoś mi wpadł w oko i to co od wczoraj odjaniepawla przekracza już wszelkie granice. Udaje innego multikonciarza dyskutując sam ze sobą. :-D Co widać na kilometr, a on bidak myśli, że admini zbanują tamtego (i jeszcze Wujka Ch. przy okazji, bo pisze, że to też jego konto). Normalnie beka, że aż przepona boli od śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones