Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dodałam nowy temat, w którym pytałam czy ktoś ma film "Wielkie kule ognia" i czy można go odkupić. Nie wiem dlaczego, ale temat został zablokowany.
Spotykałam się już z takimi tematami na forum i jakoś nikt nie miał do nich zastrzeżeń. Jaka jest tego przyczyna i czy w ogóle można na forum pytać o "zakup filmu od...

+ systematyczne odświeżanie listy + ujednolicenie średniej ;)

pozdrawiam

Jak dodać zdjęcie w profilu osoby? Nie ma takiej możliwości w opcji "współtwórz stronę". A z kolei opcja "kliknij, aby dodać zdjęcie" nie działa. Więc jak?

Mam pytanie ...jak się właściwie wymawia nazwę FILMWEB.

Filmłeb
Filmweb

czy jeszcze inaczej ??

Do "szefów".Proponuję aby na filmwebie miały miejsce konkursy na temat wiedzy filmowej. Chodzi mi o coś takiego : najpierw zapowiedzieć dany konkurs, potem zapisują się do niego wszyscy chętni(do danego terminu potem już nie ), sam konkurs polega na tym że o odpowiedniej godzinie chętni wchodzą na filmweb i klikają na...

więcej

j/w! Do dupy z takimi reklamami :/ Muszę odświeżyć stronę ,żeby powróciła do normalnego rozmiaru ,a i nawet to nie zawsze skutkuje. Chyba ,że jest gdzieś jakiś "X" do zamykania to proszę mi go wskazać..

Mam parę pytań związanych z filmwebowymi konkursami:
a) czy jest jakiś limit dla wygranych w konkursach dla użytkownika?
b) jakiej długości powinny bić minirecenzje?
Z góry dziękuję za przydatne odpowiedzi.

Wpisałem literę "a"(myślę,że powinna pojawić się w każdym poście) do szukaj i wyszło 220562 tematów.Prawda to? A ile postów?
Gdzie można znaleść statystyki FW?

Bardzo się cieszę, że Filmweb się rozwiją, to świetny portal o X Muzie i cieszę się, że jest dane mi tu zaglądać i "spotykać" ludzi, którzy również pasjonują się kinem.

Dziwna sprawa w Top 100

użytkownik usunięty

Zauważyliście, że co jakiś czas w okolicach 6/7 miejsca w top 100 Ludzie
pojawiają się całkowite nieznane osoby i co najlepsze, znikają równie szybko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones