Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wpisałem literę "a"(myślę,że powinna pojawić się w każdym poście) do szukaj i wyszło 220562 tematów.Prawda to? A ile postów?
Gdzie można znaleść statystyki FW?

Bardzo się cieszę, że Filmweb się rozwiją, to świetny portal o X Muzie i cieszę się, że jest dane mi tu zaglądać i "spotykać" ludzi, którzy również pasjonują się kinem.

Dziwna sprawa w Top 100

użytkownik usunięty

Zauważyliście, że co jakiś czas w okolicach 6/7 miejsca w top 100 Ludzie
pojawiają się całkowite nieznane osoby i co najlepsze, znikają równie szybko.

Mój temat z działu filmy "Filmy podobne do Blair witch Project"
został usunięty , nie łamał on regulaminu nie używałem wulgaryzmów itd.

Oczekuje jasnej odpowiedzi najlepiej od weryfikatora który go usuną.

Ostrzegam , że dowcipnisiów typu Era będe ignorował.

jak dla mnie to jest błąd filmwebu, że zezwala na te same nicki. na dodatek obaj panowie mają ten sam avatar co już kompletnie utrudnia rozróżnienie ich. nie wiem, który był pierwszy i mało mnie obchodzi, ale sądzę, że każdy nick powinien być automatycznie zastrzeżony, żeby się nie pojawiał

Ostatnio na jednym z for powstał pomysł, by wprowadzić pewne kryteria dla osób chcących utworzyć nowe konto na Filmwebie. Sądzę, że nie jest to odkrywcze i taki projekt już ktoś pewnie podsuwał ale jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Mogloby to być coś w stylu quizu jak na alekino.pl lub galerii zdjęć z klasyków...

więcej

System przypasował mi zdjęcie innego użytkownika na stronce o Michaelu Jordanie (przy opisie, który jakiś czas temu dodałem). Czy można to jakoś naprawić?

Ciekawa jestem, dlaczego pod niektórymi postaciami z rodu królewskiego można się wypowiadać i nawet je oceniać, a pod innymi nie. To musi być jakieś niedopatrzenie redakcji, bo u polskich polityków nie ma możliwości komentów...

Dla tych, co nie zauważyli newsa, śpieszę poinformować, że właśnie zakończyliśmy zapisy na drugą edycję zlotu użytkowników Filmwebu. Ci, co się zapisali powinni otrzymać mail z dalszymi instrukcjami :)))

A dla wszystkich na rozgrzewkę, zdradzamy pierwszy tytuł, jaki będzie można obejrzeć w ramach zlotu. Jest to...

Zgodnie z Waszym życzeniem drugie spotkanie użytkowników Filmwebu odbędzie się w Warszawie. W związku z koniecznością zorganizowania lokali, gdzie będziemy się mogli bawić prosimy o wpisywanie się osób, które na w zlocie wezmą udział.

Wpisywać można się tutaj:
http://konkursy.filmweb.pl/Poll?poll.id=1392

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones