Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Niektórzy dopiero teraz to odkryli, zobaczcie sobie sami co piszą tutaj: http://www.wykop.pl/link/25964/top-100-filmy-wg-filmweb-pl

Pozdrawiam wszystkich Jasków.

Hej wiecie ostatnio zalorzylem temat na forum w dziale horror a po dwuch dniach zostal on usuniety tego nie rozumiem czemu po mojemu postapoli ze mna nie uczciwie. Jak sadzicie czemu tak sie stalo ???

zdjęcia na blogach

użytkownik usunięty

ramki się zmieniły? jeśli tak to wyglądają tragicznie

Witam

W aktualnym repertuarze kin chyba zaszła strategiczna pomyłka. W premierach jest film "Tenshi (AKA Angel) 2006r." a faktycznie premierą jest film "Angel (AKA Real Life of Angel Deverell, The / Angel (I)) 2007r." ;)

Pozdrawiam
Jarek

jest TOP 100 w którym znajdują się najgorsze filmy świata. Dlaczego u nas nie ma takiego rankingu. Przecież skoro jest Ranking z najlepszymi filmami świata to powinien być ranking z najgorszymi filmami świata. Dlaczego w IMDB jest taki ranking a u nas nie ma !!. Co to my jesteśmy od nich gorsi !!. Wystarczy tylko...

Jako że są wakacje i mam dużo czasu, oglądam więcej filmów. Najlepszych propozycji szukam przez FW. Jednak szukając czegoś nowego często muszę przedzierać się przez setki oglądniętych pozycji. Moja propozycja jest taka: dodaj możliość oznaczenia filmu jako "Oglądnięty". Potem przy wyszukiwaniu można by zaznaczyć "Tylko...

więcej

Tak mnie ostatnio naszło, żeby napisać recenzję dla FW. Tylko mam pytanie, czy ktoś to czyta poza sprawdzającym werem?
I jak tak, to jakie rady macie?

Kilkadziesiąt minut temu zmieniłem avatar i przeglądam swoje tematy. W wielu z nich avatar nie został zmieniony.

gwoli przypomnienia...

użytkownik usunięty

recenzje, ciekawostki do osób i opisy do osób z którego dnia są aktualnie weryfikowane?

OK... ale po zaledwie 11 kontrybucjach...
Tylko jak wytłumaczyć systemowi, ze popelnił błąd?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones