Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mam pytanie czy ktoś w ogóle naprawia błędy strony zgłaszane tutaj przez użytkowników?
Bo nie widać żeby były naprawiane a nowy layout strony już trochę jest a błędy ciągle są i pojawią się nowe zgłaszane przez
użytkowników.

Bardzo bym prosiła o zablokowanie tego użytkownika
http://www.filmweb.pl/user/kikidee0

Wszelkie wypowiedzi tego usera na forum są po prostu bezczelne, obrażające...

Filmweb robi się tragiczny - już tu prawie nic nie działa :-(

Nawet nie mam ochoty tego wszystkiego wypisywać, ale czy ktoś to naprawi ???

mam tam niepublikowane listy oglądanych filmów, systematycznie i (zwykle) bez przeszkód uzupełniane od kilku lat. Dziś próba umieszczenia linku do strony animacji Starewicza "Piękna Lukanida" skutkuje blokadą zapamiętywania wpisu i informacją, że łamię regulamin filmwebu? Ktoś mi powie, co jest grane?

http://www.filmweb.pl/film/Best+Night+Ever-2014-676237

Film miał premierę już w grudniu, a nie można go nawet dodać do listy. Kilka innych
pozycji też tak ma.

No i pytanie: Jak są dwie daty premiery w USA (najpierw w internecie, później limitowanie
w kinach), to którą się podaje?

Witam,
jak w temacie :) Ktoś też tak ma? czyżby znowu coś "polepszali" :P

kanału filmowego Stopklatka TV

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Witam. Jestem nowy i chcialem dodać swój pierwszy post z tym że wyskakuje mi błąd
"Niestety Twoja wypowiedź zawiera zewnętrzny link. Usuń go, aby opublikować wypowiedź.
Dowiedz się więcej o zasadach publikacji postów w FAQ.". Nie mam w tekscie żadnego
linka chyba że o długośc postu chodzi (ma z 500...

Od wczoraj nie widze z poziomu kokpitu, co oceniaja moi znajomi. Mam ich oznaczonych
(obserwuj), widze, jak sie pojawiaja online (Lista), ale w zakladce "Obserwowani znajomi"
pustka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones