Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Usunięcie konta

użytkownik usunięty

Chciałbym usunąć konto, a nie pamiętam hasła do maila, na którym się rejestrowałem na
tym portalu. Czy da się w jakiś inny sposób?

jak widać na całego... Program telewizyjny od poniedziałku nieuzupełniony. W/g ekipy
filmwebu żadnego filmu nie będzie od jutra w telewizji. Trochę "wstyd przed Ryśkiem"
ekipo Filmwebu

czy w wogule w tych konkursach filmwebu ktokolwiek,kiedykolwiek wygrał? bo jak patrze to zawsze piszę że konkurs nierozstrzygnięty

Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest z możliwością dodania zdjęć do galerii danego filmu czy osoby (mnie bardziej interesuje film). Kto to dodaje, czy to jest działka redakcji czy zwykłych użytkowników.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Głosujcie na mnie. Oto mój program wyborczy.

1. przywrócić stary wygląd, czarno-czerwony.
2. zrobić porządek w chcę obejrzeć.
3. wprowadzić opcje plusików i minusików przy komentarzach.
4. opcję komentarza oceny aktora.
5. punkty dla każdego!
6. nagrody też.
7. zamiast weryfikacji głos oddam w ręce ludu, każdy...

więcej

Bardzo bym chciała aby była możliwość dodawania programów telewizyjnych, po prostu wszelkich Reality-TV na tym portalu :) Tak jak jest to na IMDB.

Zapewne wiele z nas ogląda różne ciekawe dla nas samych programy, często są to wielosezonowe programy. Np. Ridiculousness, Girl Code, Kuba wojewódzki, Jersey Shore, Top...

więcej

Dlaczego zostały usunięte moje dwa tematy na forum "Gulczas,a jak myślisz" ? Dodam,że tematy te zostały założone w 2011 roku i trwała tam normalna dyskusja.Jakoś przez 3 lata nikomu to nie przeszkadzało a teraz nagle coś się komuś zaczęło nie podobać.Jeśli dzieją się takie rzeczy to nie wiem czy jest sens pisania...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jaki Anty wirus polecacie ( darmowy . . . 30 dni Testowania ) ?

I jak można sprawdzić czy ten anty nie ma Wirusa ?

Wczoraj usunąłem nie działający już anty , minęło 30 dni testowania.
No i od razu pobrałem ESET NOD32 Antivirus
Właściwie od razu po zainstalowaniu ( które trwało długo ) muli się laptop...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones