Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam,

Od jakiegoś czasu nie mogę odtwarzać filmów zamieszczonych na filmweb.
Nie wyświetla się żaden komunikat na temat brakujących wtyczek itd.
Przeglądarka traktuje okno z odtwarzaczem jako obrazek i w ogóle nie reaguje na klinknięcia znaczka "play". Czy ktoś ma może jakiś pomysł w czym problem i jak go...

Witam:)
Kilkanaście dni temu chciałem sprawdzić informacje dotyczące filmu osiem milimetrów (1999) z
Nicolasem Cage'm i strona za nic w świecie nie chciała się wczytać. Dzisiaj próbuję i znowu nie ma
takiej możliwości. Myślę że warto to sprawdzić.
Pozdrawiam redakcję:)

Witam. Wie ktoś gdzie można zgłosić błąd adminowi? Gdy chcę dodać nowy film, wyskakuje mi okno, że nie udało się dodać filmu, a jeżeli błąd się będzie powtarzał należy zgłosić do administracji. Próbowałem wielokrotnie i ciągle to samo.

Witam, dzisiaj natrafiłem na nacią gackie blogi :
http://www.filmweb.pl/user/rachel62/blog
http://www.filmweb.pl/user/eliana94/blog

i wiele innych takich

Witam, czy da się jakoś zamienić kolejność wpisów na blogu? To bardzo przydatna funkcja, a jakoś jej
tu nie widzę...

Wyżej wspomniany, często pojawiający się na forum filmu "Hobbit" użytkownik zachowuje się agresywnie i aspołecznie. Na każdą próbę rozpoczęcia kulturalnej dyskusji odpowiada wyzwiskami i obelgami. Proszę o zajęcie się sprawą uciążliwego użytkownika.

P.S. Niżej podaję link do...

Mam pytanie, czy jest możliwość żeby nazwy filmów i seriali wyświetlane były w oryginalnym języku
zwłaszcza w gadżecie z nadchodzącymi serialami ? Bo jak widzę Sleepy Hollow - Jeździec bez
głowy i Supernatural - Nie z tego świata, to nie dość, że czasem nie łapie co to za serial to drażni
mnie żałosne...

Jest to opcja której bardzo mi brakuje na portalu. Jedyna jaką bym zmienił. Często klikając chcę
obejrzeć mam jakiś konkrety ku temu powód i nie ma możliwości żeby nic dopisać.

Dlaczego Filmweb usunął mój temat pisząc, że jest niezgodny z regulaminem, mimo, że to nieprawda?

Nie wiem czy to flash, java, łącze czy co? ale musicie przerobić interface i pójść na kompromis w
sprawie reklam i elementów na stronie ponieważ (dla wtajemniczonych :D ) na najnowszym
Macbooku pro z najlepszą specyfikacją i konfiguracją systemu strona uruchamia się z 30sekund a jak
mam otwarte 3 zakładki z...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones