Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy jest jakieś miejsce gdzie mogę obserwować moje kontrybucje? Dodałem recenzję, i nie wiem jak sprawdzić czy została odrzucona, czy wciąż jest rozpatrywana.

Nie wiem jak u Was, ale u mnie ten cały Asystent znajduje mi filmy, które zupełnie nie są w moim guście. Raz się nawet jakieś anime znalazło, a nigdy czegoś takiego nie oglądałem. No chyba, że przez to, że mam ocenione kilka filmów animowanych typu Epoka Lodowcowa czy Shrek. W każdym razie ogólnie to co chwila jakieś...

więcej

Werzy dziwią się,że je widzą nawet jak dostają plakaty w rozmiarach : 2035x2999

w takim rozmiarze to nawet na zdjęciach zrobionych super aparatem lustrzanką w formacie hd widać piksele

1.Od jakiegoś czasu nie działają mi zwiastuny, gdy klikam żeby włączyć nic się nie dzieje
2.Opcja poleć znajomym zero reakcji
3.Gdy klikam pokaz sladów przy galerii też nie działa
4.Cały czas wyświetlają mi się powiadomienia które widziałem

Mam google chrome.

...czemu nie można obserwować aktywności tylu znajomych, ilu się chce?

Strony nie znaleziono, ale jestem zalogowana i co w takim wypadku zrobić, kiedy nie mogę wejść na
swoją stronę główną?

Można by dodać więcej opcji przy szukaniu filmów czy seriali. Chodzi o to by była możliwość
zaznaczenia, czego nie chcę znaleźć (np. jakie gatunki szukać a jakich nie) oraz by można
było zaznaczyć by nie wyświetlało już ocenionych.
Przykład: Obecnie szukając filmów akcji dostaję milion animacji, mangi i fantasy,...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Właśnie zwróciłem uwagę na całkiem fajny cykl reportaży "movie się".
Sama relacja i przemyślenie krytyków ciekawe natomiast razi mnie nieprofesjonalne wypowiadane
przez nich nazwiska reżyserów/aktorów czy tytuły filmów, a przecież wystarczy wejść na serwis yt i
zapoznać się z prawidłową wymową.
Największy minus to...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones