Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam serialu podobnego do Avatar: Legenda Aanga, czyli takiego przygodowego fantasy, które
nie obraża swoją fabułą inteligencji dorosłego człowieka.

I nie podawajcie legendy Korry, bo to oczywiste, że znam ten serial.
Mogą być też anime, ale spełniające powyższe kryteria.

Wiem że jest animowany serial komediowy o historii polski, ale zapomniałem tytuł, może ktoś mi
przypomnieć.

Witajcie! Poszukuję serialu, który oglądałem w dzieciństwie. W zasadzie to pamiętam tylko tyle, że
jest rodzina która ma ojca wynalazcę, odcinki oparte są na tym, że dzieciaki wpadają przez nie w
tarapaty. Jeśli to ułatwi sprawę to pamiętam odcinek o jakimś króliku w w jakimś wymiarze/ grę. Syn
był chyba jakimś...

więcej

Witam :)

Poszukuję pewnego serialu, który oglądałem w polskiej telewizji ładnych parę lat temu (nie jestem pewny ile, ok. 7-9 lat temu).

Wszystko co pamiętam to tyle, że serial był rosyjski i opowiadał o historii jakiegoś chłopaka, który ze zwykłego dresa stał się bossem mafii. Facet chyba Sasza się nazywał i na...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mam 20 lat ale mimo tego lubie czasem se oglądać takie rożne seriale , typu H2o , albo Hannah Montana .
Znacie jakieś fajne ? ;]

pamiętam ją z dzieciństwa..chyba była odcinkowa..wydaje mi się, nazywała się "Piotruś i Anabella" ale pod taką nazwą nie mogłam nic znaleźć.. te dzieci wiem, że szukały nóżki jakiegoś
chrząszcza czy coś xD
pamiętam jeszcze, że miały na
sobie niebieskie piżamy przez całą bajkę xD
ta bajka była chyba przygodowa...

więcej

Witam. Poszukuję tytułu serialu o wilkołaku, który leciał na JuniorTV jakoś w latach 2003-2005. Z
góry dziękuję i pozdrawiam

Oglądał ktoś wczorajszy teatr telewizji pt "Bezdech" (w roli głównej: Bogusław Linda) ? Jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu tego spektaklu ? O co Waszym zdaniem w ogóle w nim chodziło ?

Szukam odcinku w którym House gdy mieszkał z Wilsonem włamał się do mieszkania ich sąsiada który walczył w Wietnamie bo nie wierzył mu że tam walczył. A pod koniec odcinka poprzez włożenie jego rąk do kartonu i za pomocą luster sprawił że owy żołnierz przestał odczuwać ból, który towarzyszył mu od wojny. Proszę o...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones