Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Proszę o podanie takowych seriali, które pod koniec odcinka mają zaskakujące zakończenie... Coś jak np. '24'

Witam!

Serial był emitowany na TV4 parę lat temu w godzinach popołudniowych, nic wielkiego. Serial którego nazwy nie pamiętam o świecie równoległym coś w deskę gry komputerowej, przedostało tam się troche ludzi z zewnątrz a ich ściga wojsko by zabić i nie zepsuć jakiegoś experymentu. To tak ogólnie.

Szczególnie...

więcej

Obejrzyjcie dzisiaj koniecznie film "Bar na Victorii" na TVP KULTURA o godzinie 19:05. Powtórka jest jutro o 13:30. Film pokazuje historie dwóch Polaków, który pojechali do Anglii w celu znalezienia pracy, bo każdy jechał i każdy namawiał ale jak się okazało na miejscu w ogóle nie ma pracy a Polaków traktuje się bardzo...

więcej

Kiedyś w telewizji był serial animowany 3d, dość stary, grafika jak w Beast Wars. Pamiętam że jeden koleś nazywał się Bob i był niebieski, drugi był zielony. Czasem zlatywał tam z góry chyba fioletowy sześcian, po wejściu do niego znajdowali się w grze. Czy ktoś zna nazwę tego serialu?

Pamięta ktoś tytuł bajki która chodzila kilka lat temu na tvn
były to mecze pilki nożnej zwierzat.Mecze komentowal jan wezyk

Z checia bym cos obejrzala, czy tutaj mozna? czy poprostu to tylko jest forum???

Nie znalazłem tego w serwisach poświeconych reklamie tv, wię cmoże ktoś z użytkowników etgo serwisu ma jakieś info. Dodam, że chodzi o tą z trawą płynącą po ulicach.

Wiadomo. Wielu z nas nie lubi reklam. Zwłaszcza tych durnych (Jogobella, Activia itp). Wkurzają też bo przez nie nie można filmu w tv w całości spokojnie obejrzeć. Są jednak reklamy warte uwagi, dobrze zrobione, dające do myślenia, wstrząsające, zabawne itp. Dawajcie swoje typy.

Oto...

Nawiązujac do spoczywającego w spokoju tematu o muzyce z reklam i podkreślając, że niektóre reklamy są znacznie ciekawsze niż programy, które następują po nich, chciałabym założyć kolejny temat o reklamach.
Jakie wam się reklamy podobają ostatnio w TV?
Ja lubię nowe reklamy Heyah, zwłaszcza sąsiad głośny-przenośny...

więcej

Kiedyś leciał (chyba na pulsie) taki serial o chłopaku-nastolatku mieszkającym w Ameryce itd. Serial ten jest dosyc stary, ale pokazywany był jeszcze w latach mniej więcej 2000,2001. Nie pamiętam za bardzo szczegółów. Wie ktoś jaki może byc tytuł?