Dla tych co wiedza mówie że to juz piata seria, ci co nie wiedzą niech zobaczą na moim blogu
Święci z Bostonu Expres Polarny Prison Break Death Note One Piece - Wiele Hitów, Wiele świątecznych filmów, Poprostu wejdźcie na mojego Bloga a zobaczycie że warto!
Co tu dużo mówić wejdźcie no mojego bloga sami zobaczycie o co chodzi:):) Zapraszam:)
Kto jeszcze nie wie o co chodzi niech wejdzie na mój Blog:):) Ruszyła druga seria:P
Ojciec chrzestny - TVN 7 21:50
http://www.filmweb.pl/Ma%C5%82y+Otik,2000,o+filmie,Film,id=114091
lub Donnie Darko - TVN 7 23:05
http://magnolia.filmweb.pl/
http://www.wirtualnemedia.pl/article/2136338_TVN_i_Polsat_kupily_kolejne_serialo we_hity.htm By zachęcić do zajrzenia , nazwałem temat : "A ku ku !!" , powyżej link do ciekawego artykułu ;)
zapraszam na najlepsze foru o serialach na foxlife www.foxlife.phorum.pl :)