Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeden z moich ulubionych programów TV o tematyce kinowej, oglądam go zawsze na "Ale Kino"... Zapraszam do rozwiazania ankiety oraz chciałbym poznać także wasze opinie o tym wspaniałym programie.

1. Ulubione słowo,
2. Słowo którego nienawidzisz,
3. Co Cie kręci ?
4. Co Cie gasi ?
5. Ulubiony dźwięk,
6. Dźwięk...

więcej

Poszukuje tytułu piosenki która leci w reklamie Fiata Brava. Kawałek jest śpiewany przez kobiete, jest po włosku. Jesli ktos zna tytuł albo wykonawce to prosze napisac.
Pozdrawiam

15 maja 2007 21:00 Helikopter w ogniu AXN

Czy posiada ktoś spektakl Śluby Panieńskie, który leciał w TVP??? Bardzo mi na tym zależy.

jaka jest piosenka w tej nowej reklamie Lyon`a...to że coś tam 'najwięcej wypadków zdarza się w domu' ;D ? jeszcze przeszukam na ich stronce,o ile takową znajdę...ale być może ktoś wie...acha...i z góry dziękuje :)

Hej
Może będzie chodziło o to, że Michael został wsadzony do tego wiezienia "SONA" żeby móc znowu spróbować uciekać, albo przynajmnie robić plany ucieczki z tamtąd. A oni wszyscy na czele z tym łysym staruszkiem będą go obserwowali.

A z drugiej strony na końcu wsadzili też tam agenta Mahone'a, ciekawe co z tego...

więcej

Poszukuje tytułu piosenki, która leci podczas reklamy (czy jak to nazwać) GOL na HBO, już pod sam koniec spotu jak Muniez stoi na stadionie i jest tekst, że GOL w HBO 2 albo coś takiego, to właśnie wypaśna piosenka leci, tylko jaki jest jej tytuł?
Dzięki serdeczne z góry

ciekawi mnie czy ktoś z was to ogląda.. a właściwie czy widział te magiczne 4 odcinki, które telewizja FOX raczyła wyemitować :-)
mi się one podobały.. niestety chyba nie wszystkim.. :-( skoro z 22 planowanych odcinków zrobiło się 13.. a teraz 6.. to okrutne.
pierwszy seria tak skupiony na samochodach..

użytkownik usunięty

Pod odwołaniu Bronka Wildsteina , TVP uderza z "grubej rury" i od czwartku
w maju (data nieznana) o godzinie 20.15 cieszący się ogromną popularnością amerykański serial Heroes.I co wy na to ?

czy wiecie może jaki jest tytuł piosenki z odc 1, drugiej serii śpiewany na początku odc??