Wnuczka Charliego Chaplina to czarny charakter "Avatara 3"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Avatar+3%2C+4+i+5%22%3A+poznajcie+nowe+szczeg%C3%B3%C5%82y.+Oona+Chaplin+jako+agresywna+przyw%C3%B3dczyni+Na%27vi-149418
Wnuczka Charliego Chaplina to czarny charakter "Avatara 3"?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
"Avatar: Istota wody" wciąż jest w kinach i bije kolejne rekordy, coraz więcej mówi się jednak o tym, co dalej z serią Jamesa Camerona. Właśnie ujawniono, w jaką postać wcieli się Oona Chaplin w "Avatarze 3". Od dawna wiedzieliśmy, że aktorka jest w obsadzie serii, ale dopiero teraz zdradzono, kogo zagra.
 

Oona Chaplin: Kim jest Varang?
W wywiadzie dla magazynu "Empire" producent Jon Landau ujawnił nowe szczegóły nadchodzących kolejnych części "Avatara". James Cameron zdradził już wcześniej, że "Avatar 3" pokaże nam nowe, bardziej agresywne plemię Na'vi. To tak zwani Ludzie Popiołu, którym przewodzi Varang. W tę postać wcieli się znana m.in. z serialu "Gra o tron" Oona Chaplin, wnuczka Charliego Chaplina.

Są dobrzy ludzie i źli ludzie. Tak samo jest po stronie Na'vi. Często ludzie nie widzą siebie jako złych. W jaki sposób rozwija się u nich postawa, którą postrzegamy jako złą? Może mają na to wpływ czynniki, których nie jesteśmy świadomi, opowiada Landau.Landau zdradził też, że między "Avatarem 4" a "Avatarem 5" czeka nas przeskok czasowy. Jak zapowiadał już wcześniej, akcja piątej części częściowo rozgrywa się na Ziemi. Z "Istoty wody" wiemy, że nasza planeta umiera i dlatego ludzie interesują się Pandorą jako potencjalnym nowym lokum dla rasy ludzkiej. Nie chcemy jednak nakreślić ponurej wizji przyszłości naszego świata, wyjaśnia producent. Te filmy opowiadają również o tym, że możemy zmienić kurs.

Mam parę uwag: "Avatar: Istota wody"Posłuchajcie odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie Jamesa Camerona "Avatar: Istota wody":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones