Kate Winslet wspiera młodą dziennikarkę. Co powiedziała gwiazda? Zobacz viralowe wideo

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kate+Winslet+wspiera+m%C5%82od%C4%85+dziennikark%C4%99.+Co+powiedzia%C5%82a+gwiazda+Zobacz+viralowe+wideo-149093
Kate Winslet wspiera młodą dziennikarkę. Co powiedziała gwiazda? Zobacz viralowe wideo
źródło: Getty Images
autor: Mike Marsland
Kate Winslet promuje właśnie widowisko "Avatar: Istota wody". Do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z wywiadów. Aktorka pomogła opanować stres młodej dziewczynie, która debiutowała jako dziennikarka. Wideo z motywującą wypowiedzią gwiazdy stało się już viralem w mediach społecznościowych. Możecie je zobaczyć poniżej: Kate Winslet wspiera młodą dziennikarkę


Sytuacja miała miejsce podczas wywiadu, jakiego Kate Winslet udzielała niemieckiej stacji ZDF. Młoda dziennikarka imieniem Martha nie potrafiła ukryć zdenerwowania w obecności gwiazdy. Wyznała aktorce, że to jej pierwszy wywiad. Winslet pomogła dziewczynie opanować stres. 

Wiesz, co? Kiedy zrobimy ten wywiad, będzie to najwspanialszy wywiad wszech czasów. A wiesz, dlaczego? Bo tak sobie postanowiłyśmy – powiedziała aktorka. Ty i ja postanowiłyśmy w tej chwili, że to będzie naprawdę fantastyczny wywiad. Możesz mnie zapytać o co tylko zechcesz i nie musisz się bać. Wszystko wyjdzie wspaniale. Ok? Dasz radę. Dobra, do dzieła!

Kim jest Ronal, bohaterka grana przez Kate Winslet w widowisku "Avatar: Istota wody"?


W najnowszym widowisku Jamesa Camerona, "Avatar: Istota wody", Kate Winslet wciela się w Ronal, która wraz z granym przez Cliffa Curtisa Tonowarim przewodzi żyjącemu na płyciznach rozległych oceanów Pandory plemieniu Metkayina. 

Kate Winslet jako Ronal i Cliff Curtis jako Tonowari w filmie "Avatar: Istota wody"

Wszyscy wciąż mówią o upodmiotowieniu kobiet – powiedział James Cameron w wywiadzie dla Variety. Ale co jest ogromną częścią kobiecego życia, której my jako mężczyźni, nie doświadczamy? Pomyślałem: "Cóż, jeśli naprawdę chcesz zagłębić się w króliczą norę kobiecej podmiotowości, powinniśmy stworzyć bohaterkę, która staje do walki, będąc w szóstym miesiącu ciąży".

Najważniejsze role Kate Winslet


Kate Winslet to nie tylko pamiętna Rose DeWitt Bukater z "Titanica" Jamesa Camerona. W jej filmografii znajdziemy również takie produkcje jak "Niebiańskie istoty", "Rozważna i romantyczna", "Iris", "Życie za życie", "Zakochany bez pamięci", "Marzyciel", "Małe dzieci", "Rzeź", "Steve Jobs", "Projektantka", "Na karuzeli życia" czy "Amonit". W 2009 roku odebrała Oscara za pierwszoplanową rolę w dramacie "Lektor". Uznanie krytyków przyniosły jej też role w miniserialach "Mildred Pierce" i "Mare z Easttown", za które otrzymała nagrody Emmy oraz Złote Globy. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones