"Głowa rodziny": jedna rzecz może skłonić Setha MacFarlane'a do zakończenia produkcji. Jaka?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22G%C5%82owa+rodziny%22%3A+jedna+rzecz+mo%C5%BCe+sk%C5%82oni%C4%87+Setha+MacFarlane%27a+do+zako%C5%84czenia+produkcji.+Jaka-155104
"Głowa rodziny": jedna rzecz może skłonić Setha MacFarlane'a do zakończenia produkcji. Jaka?
Animacja dla dorosłych "Głowa rodziny" obchodzi w tym roku 25-lecie. Czy Seth MacFarlane, showrunner i aktor użyczający głosu m.in. postaci Petera Griffina, myśli o zakończeniu te produkcji?

GettyImages-2133956986.jpg Getty Images © Frank Micelotta

Seth MacFarlane o "Głowie rodziny": "Nie widzę powodu, aby to zatrzymać"


Jeśli jesteście fanami "Głowy rodziny", możecie odetchnąć. Seth MacFarlane najwyraźniej nie zamierza żegnać się z rodziną Griffinów. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że do tej decyzji mogłyby go skłonić tylko statystyki świadczące o znudzeniu ze strony publiczności.

Był taki czas, kiedy myślałem, że pora kończyć. W tej chwili osiągnęliśmy drugą prędkość kosmiczną. Nie widzę powodu, aby to zatrzymać, chyba że ludziom się znudzi. Skończymy, gdy liczby pokażą, że ludzie mają już dosyć "Głowy rodziny". Ale to jeszcze nie teraz – powiedział w rozmowie z Los Angeles Times.

Nie tylko "Głowa rodziny". Skąd znamy Setha MacFarlane'a?


Seth MacFarlane to amerykański reżyser, scenarzysta i aktor znany przede wszystkim jako twórca "Głowy rodziny". Użyczał głosu nie tylko Peterowi Griffinowi, ale także bohaterom serialu "Amerykański tata" oraz niegrzecznemu misiowi Tedowi. Mogliśmy zobaczyć go także w serialach "Orville" i "Na cały głos" oraz takich filmach jak "Dobra wróżka", "Movie 43", "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie" (który także napisał i wyreżyserował) czy "Logan Lucky". Aktualnie pracuje nad scenariuszem reboota "Nagiej broni".

O czym opowiada "Głowa rodziny"? Zobacz zwiastun


Serial animowany "Głowa rodziny" przedstawia przygody rodziny Griffinów. Ujmujący ignorant Peter oraz Lois, matka i żona na pełny etat, mieszkają w Quahog, w stanie Rhode Island, razem z trójką dzieci. Najstarsza córka, Meg, jest społecznym wyrzutkiem, a syn Chris to nieporadny nastolatek, który nie ma pojęcia o płci przeciwnej. Najmłodszy syn, Stewie, to mały geniusz, który chce zabić swoją matkę i zniszczyć świat. Brian, gadający pies, trzyma Stewiego w ryzach, a w międzyczasie popija martini i rozwiązuje własne problemy życiowe.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones