"Might and Magic Heroes VI" już w sprzedaży. Do tego polski zwiastun i ankieta

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Might+and+Magic+Heroes+VI%22+ju%C5%BC+w+sprzeda%C5%BCy.+Do+tego+polski+zwiastun+i+ankieta-78724
Na sklepowych półkach pojawiła się już gra "Might & Magic® Heroes® VI", dostępna w wersji na PC w punktach sprzedaży w całej Polsce. Fabuła gry toczy się 500 lat przed wydarzeniami znanymi z części "Might & Magic Heroes V" – spiskujące Anioły prowokują wznowienie wojny ze swoimi odwiecznymi wrogami.

Legendarny generał, Archanioł zabity podczas wojny Dawnych Ras powraca zza grobu, by się zemścić. Pod przykrywką przygotowań przed nadchodzącą inwazją Demonów, generał jednoczy mieszkańców Ashanu, by zniszczyć swoich odwiecznych wrogów. Nie docenia on jednak potęgi ludzkiej dynastii Griffin Dukes.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź gry.Dodatkowo zachęcamy Was do wzięcia udziału w ankiecie, w której możecie zagłosować na swoją ulubioną część "Heroes of Might and Magic". Ankietę znajdziecie TU.

"Might & Magic" to marka o dzwudziestoletniej historii, ciesząca się szacunkiem i zaufaniem graczy. Najnowsza odsłona gry zabiera użytkowników do fantastycznego świata Ashanu we wzbogaconej, odnowionej wersji, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego ducha Heroes’ów. Podejmowane przez graczy wybory będą wpływały na reputację ich postaci, dzięki czemu doświadczenia związane z grą będą zmieniały się w zależności od ich decyzji. Swoimi doświadczeniami gracze będą mogli podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy nowego, inteligentnego interfejsu online.

Gra dostępna w polskiej wersji językowej.