Aktorska wersja "Lilo i Stich" jednak powstanie

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aktorska+wersja+%22Lilo+i+Stich%22+jednak+powstanie-136380
Aktorska wersja "Lilo i Stich" jednak powstanie
W 2018 roku niektórych z Was zmroziła informacja o planach realizacji aktorskiej wersji animacji Disneya "Lilo i Stich". Ponieważ jednak od tamtej pory wokół projektu było cicho, wiele osób zapewne uznało, że studio z projektu zrezygnowało. Teraz okazuje się, że film jest na najlepszej drodze do realizacji.


Jeśli wierzyć informacjom opublikowanym przez The Disinsider, to zdjęcia do "Lilo & Stich" rozpoczną się w drugiej połowie tego roku. Budżet wyniesie około 60 milionów dolarów. Film nie trafi jednak do kin, lecz powstaje z myślą o platformie Disney+.

Autorem scenariusza jest Mike Van Waes. W amerykańskiej wersji głosu Stichowi ma ponownie użyczyć Chris Sanders.

Bohaterką oryginału jest Lilo, samotna dziewczynka mieszkająca na jednej z hawajskich wysp, która marzy o poznaniu prawdziwego przyjaciela. Pewnego dnia spotyka Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny piesek Stich jest w rzeczywistości niebezpiecznym efektem eksperymentu genetycznego, który zbiegł na Ziemię ze swej macierzystej, odległej planety. Dzięki niezachwianej wierze Lilo w potęgę miłości i rodziny, Stich, który początkowo traktował dziewczynkę, jako sposób na ukrycie się przed wysłanymi w ślad za nim Obcymi łowcami, odnajdzie coś, czego nigdy wcześniej nie znał. Stich poznaje siłę ohana - hawajskie określenie rodziny - otwiera swe serce i zaczyna rozumieć jak ważne w życiu jest troszczenie się o innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones