Disney nie zapomniał o aktorskiej wersji "Lilo i Stich". Ma pierwszą gwiazdę!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Kac+Vegas%22+Zach+Galifianakis+wraca+do+Disneya.+Zagra+w+aktorskiej+wersji+animacji+%22Lilo+i+Stich%22-149633
Disney nie zapomniał o aktorskiej wersji "Lilo i Stich". Ma pierwszą gwiazdę!
Mamy złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy myśleli, że Disney zapomniał o aktorskiej wersji animacji "Lilo i Stich". Film nadal jest w planach. Co więcej, studio właśnie znalazło jego pierwszą gwiazdę.

Z "Kac Vegas" do bajki Disneya. Zach Galifianakis w "Lilo i Stich"Jak podaje portal The Hollywood Reporter, jedną z gwiazd nowej produkcji będzie Zach Galifianakis. Aktor, który znany jest przede wszystkim za sprawą rubasznych komedii z cyklu "Kac Vegas", wraca tym samy do Disneya. W 2018 roku pojawił się w familijnej produkcji studia "Pułapka czasu".

GettyImages-1347581315.jpg Getty Images © JC Olivera


Kogo zagra, tego na razie nie ujawniono. Studio wciąż szuka odpowiednich aktorek do ról Lilo i jej starszej siostry.

Aktorskie "Lilo & Stitch" ogłoszone zostało w 2018 roku. Od tego czasu studio robiło kilka podejść, z których nic nie wyszło. W przeszłości na reżysera projektu wskazywany był Jon M. Chu ("Bajecznie bogaci Azjaci"). Obecnie projekt jest w rękach Deana Fleischera Campa, czyli reżysera nominowanej w tym roku do Oscara animacji "Marcel Muszelka w różowych bucikach". Scenariusz przygotował nieznany publiczności Chris Kekaniokalani Bright.

Całość ma powstać na potrzeby platformy Disney+.

Zwiastun filmu "Marcel Muszelka w różowych bucikach"
O animacji "Lilo i Stich"Bohaterką oryginału jest Lilo, samotna dziewczynka mieszkająca na jednej z hawajskich wysp, która marzy o poznaniu prawdziwego przyjaciela. Pewnego dnia spotyka Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny piesek Stich jest w rzeczywistości niebezpiecznym efektem eksperymentu genetycznego, który zbiegł na Ziemię ze swej macierzystej, odległej planety. Dzięki niezachwianej wierze Lilo w potęgę miłości i rodziny, Stich, który początkowo traktował dziewczynkę, jako sposób na ukrycie się przed wysłanymi w ślad za nim Obcymi łowcami, odnajdzie coś, czego nigdy wcześniej nie znał. Stich poznaje siłę ohana - hawajskie określenie rodziny - otwiera swe serce i zaczyna rozumieć jak ważne w życiu jest troszczenie się o innych.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones