Jesteście gotowi na aktorską wersję "Lilo i Stich"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jeste%C5%9Bcie+gotowi+na+aktorsk%C4%85+wersj%C4%99+%22Lilo+i+Stich%22-130172
Jesteście gotowi na aktorską wersję "Lilo i Stich"?
Disney nie zwalnia tempa i szykuje aktorską wersję kolejnej animacji. Tym razem wybrali film z 2002 roku "Lilo i Stich".


Scenariusz przygotowuje właśnie nieznany jeszcze szerszej widowni Mike Van Waes. Producentami są Dan Lin i Jonathan Eirich, którzy odpowiadają też za aktorskie widowisko Disneya "Aladdin".

Bohaterką oryginału jest Lilo, samotna dziewczynka mieszkająca na jednej z hawajskich wysp, która marzy o poznaniu prawdziwego przyjaciela. Pewnego dnia spotyka Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny piesek Stich jest w rzeczywistości niebezpiecznym efektem eksperymentu genetycznego, który zbiegł na Ziemię ze swej macierzystej, odległej planety. Dzięki niezachwianej wierze Lilo w potęgę miłości i rodziny, Stich, który początkowo traktował dziewczynkę, jako sposób na ukrycie się przed wysłanymi w ślad za nim Obcymi łowcami, odnajdzie coś, czego nigdy wcześniej nie znał. Stich poznaje siłę ohana - hawajskie określenie rodziny - otwiera swe serce i zaczyna rozumieć jak ważne w życiu jest troszczenie się o innych.

Animacja doczekała się licznych wariacji w postaci filmów wideo, seriali, a nawet gier.

Na razie nie wiadomo, czy "Lilo & Stich" trafi do kin, czy też zobaczymy film od razu na platformie Disneya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones