"Lilo i Stitch": debiutantka Maia Kealoha zagra Lilo. Film powstaje dla Disney+

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Lilo+i+Stitch%22%3A+debiutantka+Maia+Kealoha+zagra+Lilo.+Film+powstaje+dla+Disney%2B-150163
"Lilo i Stitch": debiutantka Maia Kealoha zagra Lilo. Film powstaje dla Disney+
W wytwórni Disneya trwają prace nad aktorską wersją klasycznej animacji "Lilo i Stich" z 2002 roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, że rolę Lilo otrzymała debiutantka Maia Kealoha.          

źródło: Instagram

Kto odpowiada za nową wersję "Lilo i Stitcha"?Realizowany dla serwisu streamingowego Disney+ film wyreżyseruje Dean Fleischer Camp, autor nominowanego do Oscara "Marcela Muszelki w różowych bucikach". Scenariusz napisał Chris Kekaniokalani Bright. Stanowiska producentów piastują Dan Lin oraz Jonathan Eirich. Pierwszym ogłoszonym członkiem obsady był Zach Galifianakis znany najlepiej z trylogii "Kac Vegas". 

"Lilo i Stitch": disneyowski klasykLilo to pełna uroku pięciolatka, która mieszka na Hawajach. Dziewczynka jest sierotą wychowywaną przez starszą siostrę. Pewnego dnia na drodze bohaterki staje Stitch - przybysz z odległej galaktyki. Jest on przedziwną istotą, która ma w sobie ogromną potrzebę niszczenia. Lilo przygarnia go i obiecuje chronić przed niebezpieczeństwem. Dzięki jej pomocy kosmita zmieni swoje życie i wyobrażenie o świecie.

Oryginał zarobił na całym świecie ponad 270 milionów dolarów. W kolejnych latach doczekał się również cyklu sequeli zrealizowanych z myślą o rynku kina domowego, a także kontynuacji w postaci serialu animowanego.   


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones