Wiemy, kto zagra Davida w aktorskiej wersji "Lilo i Stich". To debiutant

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kto+zagra+Davida+w+aktorskiej+wersji+%22Lilo+i+Stich%22.+To+debiutant-150358
Wiemy, kto zagra Davida w aktorskiej wersji "Lilo i Stich". To debiutant
Powiększa się obsada aktorskiej wersji animacji "Lilo i Stich". Poznaliśmy właśnie odtwórcę roli Davida Kaweny, czyli ukochanego Nani i przyjaciela Lilo. Jak podaje portal The Hollywood Reporter, przypadła ona debiutantowi Kahiau Machado.Co wiemy o aktorskiej wersji Lilo i Stich?


Za kamerą aktorskiej wersji animacji "Lilo i Stich" stanie Dean Fleischer Camp, reżyser nominowany do Oscara za animację "Marcel Muszelka w różowych bucikach". Scenariusz napisał Chris Kekaniokalani Bright. Stanowiska producentów piastują Dan Lin oraz Jonathan Eirich.

Debiutantka Maia Kealoha ma wcielić się w tytułową Lilo, dziewczynkę z Hawajów, którą opiekuje się jej starsza siostra Nani (Sydney Agudong). W oryginalnej animacji kilkulatka spotkała nieznanego stwora. Jest nim przybysz z odległej galaktyki z niezwykłą potrzebą niszczenia wszystkiego wokół. Bohaterka pokazuje mu dotychczas zupełnie niedostępny dla niego świat. Kosmita odkrywa pozytywne emocje i odmienną perspektywę na otaczającą go rzeczywistość.

W obsadzie znaleźli się także Zach Galifianakis i Billy Magnussen, ale jak na razie nie wiadomo, kogo zagrają.

"Lilo i Stich" to nie tylko kasowa animacja z początku wieku. Po sukcesie kinowej produkcji Disney stworzył serię filmów przeznaczonych na rynek wideo oraz animowany serial. Nowy projekt ma pojawić się w serwisie Disney+.

Zobaczcie zwiastun "Marcela Muszelki w różowych bucikach", nominowanej do Oscara animacji reżysera aktorskiej wersji animacji "Lilo i Stich"


Marcel, który jest małą muszelką, zostaje gwiazdą Internetu. Dzięki zdobytej sławie zaczyna rodzić się w nim nadzieja na odnalezienie rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones