Będzie nowy aktorski "Inspektor Gadżet"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+nowy+aktorski+%22Inspektor+Gad%C5%BCet%22-134968
Wytwórnia Disneya zapowiada realizację filmu "Inspector Gadget". Będzie to trzecia aktorska produkcja studia pod tym tytułem. Pierwszą był kinowy "Inspektor Gadżet" z Matthew Broderickiem w roli głównej. Drugim był wprowadzony od razu na płytach DVD "Inspektor Gadżet 2", w którym głównego bohatera zagrał French Stewart.


Wszystkie filmy inspirowane są serialem animowanym z lat 80. Tytułowym bohaterem jest podrasowany technologicznie ciapowaty detektyw, który z siostrzenicą Penny i psem Łepkiem próbuje krzyżować złowrogie plany dominacji nad światem, jakie snuje Doktor Klauf i jego nieodłączny kot Szalejot.

Fabuła nowej wersji nie jest na razie znana. Scenariusz dopiero zostanie przygotowany. Napiszą go Mikey Day i Streeter Seidell, którzy stają się powoli specjalistami od odświeżania dla Disneya starych marek. Mają bowiem na swoim koncie tekst do "Home Alone", czyli nowej wersji "Kevina samego w domu".

Producentami "Inspektora Gadżeta" będą Dan Lin i Jonathan Eirich, którzy w tym roku odnieśli sukces baśniowym widowiskiem "Aladyn".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones