Ben Foster bohaterem albo oszustem, który chce ratować ludzkość

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Foster%2C+Sophia+Lillis%2C+Christina+Hendricks+w+filmie+%22Bobby+Fox+In+The+Lower+Dimension%22-155610
Ben Foster bohaterem albo oszustem, który chce ratować ludzkość
źródło: Getty Images
autor: Lars Niki
Ben Foster ("Jedna krew"), Sophia Lillis ("Dungeons & Dragons: Złodziejski honor") i Christina Hendricks ("Łowczynie") dołączają do obsady filmu "Bobby Fox In The Lower Dimension". Za kamerą stanie Alexandre Moors ("Żółtodzioby").

GettyImages-1476993977.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


GettyImages-1401105084.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Co wiemy o filmie "Bobby Fox In The Lower Dimension"?Tytułowy bohater filmu to polityk pochodzący z Las Vegas. Być może jest on jedynym obrońcą miasta, który chce uchronić mieszkańców przed inwazją stworzeń z innego wymiaru. Może być jednak wyznawcą teorii spiskowych o mrocznej przeszłości, który całkowicie oddał się swoim urojeniom.

Reżyserem "Bobby Fox…" będzie Alexandre Moors. Twórca zasłynął na amerykańskich ekranach dwoma produkcjami pokazywanymi na festiwalu Sundance. Pierwsza z nich, "Niebieski caprice" (2013), jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada o dwóch mężczyznach, którzy w 2002 roku rozpoczęli serię strzelanin w Waszyngtonie, obierając za cel bezbronnych przechodniów. Kolejny film, "Żółtodzioby" (2017), to historia dwóch chłopaków (Tye Sheridan i Alden Ehrenreich), którzy zaciągają się do wojska, aby na własnej skórze przeżyć grozę wojny. Autorem scenariuszy obu tytułów był R.F.I. Porto, który wraz z reżyserem współtworzy "Bobby Fox…".

Foster, Lillis, Hendricks – ostatnie roleFoster ostatnio pojawiał się w produkcjach pełnometrażowych: "Rzut życia", "Najemnik", "Wyzwolenie" i "Wojna królów". Jego filmografię zamyka dramat "Jedna krew", opowieść o rybakach, którzy muszą odzyskać swoją łódź skonfiskowaną przez służby.

Nowymi pozycjami w aktorskim CV Lillis są filmy "Dorośli", "Asteroid City" i "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor". Tymczasem Hendricks regularnie pojawiała się w serialach. Na swoim koncie ma występy w takich tytułach jak "Good Girls", "Łowczynie", "Hacks", a także dubbing w animacjach "Spoza układu", "Agent Elvis", "Rick i Morty" oraz "Grimsburg". 

Zobacz zwiastun serialu "Łowczynie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones