Gwiazda "Mad Men" w posępnej opowieści o zemście

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christina+Hendricks+zagra+w+thrillerze+%22Reckoner%22.+Za+kamera+debiutuje+Nissar+Modi-150592
Gwiazda "Mad Men" w posępnej opowieści o zemście
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk/E! Entertainment
Christina Hendricks ("Mad Men") zagra główną rolę w psychologicznym thrillerze "Reckoner". Film będzie ekranizacją opowiadania autorstwa Rachel Ingalls.

O czym opowie "Reckoner" z Christiną Hendricks?GettyImages-489374734.jpg Getty Images © Jason Merritt


Christina Hendricks wcieli się w zamożną kobietę, której życiowy porządek zostaje zagrożony przez młodego mężczyznę powiązanego z sekretem z jej przeszłości.

Autorem scenariusza jest Nissar Modi ("Z jak Zachariasz"). Film będzie jego reżyserskim debiutem. Modi zapowiada "posępną opowieść o winie, obsesji i zemście".

Za produkcję odpowiedzą studia XYZ Films oraz Two & Two Pictures. Film będzie miał premierę pod szyldem "New Visions", pod którym XYZ chce promować ambitne gatunkowe produkcje młodych i początkujących filmowców.

To film, który przypomina nam o naszych ulubionych thrillerach psychologicznych, takich jak "Przylądek strachu" czy "Zwierzęta nocy". Nissar proponuje jednak stylizowaną i uwspółcześnioną grę z konwencją, która jest bardzo "jego", zapowiada producentka Mila Cottray.

Christina Hendricks - najważniejsze roleChristina Hendricks jest najbardziej znana z serialu "Mad Men", gdzie wcieliła się w postać Joan Harris. W jej filmografii są również m.in. "Och, życie" (2010), "Drive" (2011), "Ginger i Rosa" (2012), "Lost River" (2014), "Mroczny zakątek" (2015), "Neon Demon" (2016) i "Słodki wybór" (2018). Zagrała też w serialach "Gwiazda szeryfa", "Good Girls" i "The Romanoffs".
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones