"Small Town, Big Story": Christina Hendricks odkryje mroczny sekret rodzinnego miasteczka

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Small+Town%2C+Big+Story%22%3A+Christina+Hendricks+odkryje+mroczny+sekret+rodzinnego+miasteczka-152016
"Small Town, Big Story": Christina Hendricks odkryje mroczny sekret rodzinnego miasteczka
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Christina Hendricks i Paddy Considine wystąpią w serialu "Small Town, Big Story". Projekt, którego scenarzystą i reżyserem jest Chris O'Dowd, powstaje dla SkyShowtime.

Co wiemy o "Small Town, Big Story", nowym serialu z Christiną Hendricks?


Każde małe miasteczko ma historię do opowiedzenia. Niektóre z nich nie wiedzą, jak dochować tajemnicy – czytamy w oficjalnym opisie. Tytułowa miejscowość to Drumbán, mieszcząca się "na granicy Irlandii i innego świata wioska zamieszkana przez wyrzutków i osoby niedostosowane społecznie". Przyjazd hollywoodzkich producentów rzuca światło na sekret, który ukrywano tam od początku tysiąclecia.

Christina Hendricks zagra Wendy Patterson, dziewczynę, która wyrwała się z Drumbán i zrobiła karierę producentki telewizyjnej. Po latach wraca w rodzinne strony z Los Angeles. Partnerujący jej Paddy Considine wcieli się w Seamusa Proctora, lekarza i filar lokalnej społeczności.

W pozostałych rolach m.in. Eileen Walsh (jako Catherine, żona Seamusa), Leia Murphy i David Rawle (jako Joanne i Sonny, dzieci Catherine i Seamusa), a także Patrick Martins, Evanne Kilgallon, Andrew Bennett, Ruth McCabe i David Wilmot.

Zdjęcia powstają w Irlandii. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok. 

Nie tylko "Mad Men". Skąd znamy Christinę Hendricks?


Christina Hendricks najlepiej znana jest z roli Joan w serialu "Mad Men". Sympatię publiczności przyniosła jej też Beth z komedii kryminalnej "Good Girls". W jej CV znajdziemy role w takich produkcjach jak "Ginger i Rosa", "Mroczny zakątek", "Neon Demon", "Nieznajomi: Ofiarowanie", "Słodki wybór" czy "Gwiazda szeryfa". Ostatnio mogliśmy usłyszeć jej głos w animacjach "Spoza układu" i "Agent Elvis".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones