Strajk trwa, ale Ben Foster może pracować. O czym opowie dramat "King Ivory"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Foster+i+Michael+Mando+w+dramacie+o+zab%C3%B3jczym+narkotyku-151501
Strajk trwa, ale Ben Foster może pracować. O czym opowie dramat "King Ivory"?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Trwający strajk scenarzystów i aktorów uniemożliwił prace nad większością filmów i seriali powstających w Hollywood. Jedną z produkcji, która dostała specjalne pozwolenie od SAG-AFTRA na kontynuowanie zdjęć, jest kryminalny dramat "King Ivory". Na ekranie pojawią się James Badge Dale ("1923"), Ben Foster ("Wojna królów"), Michael Mando ("Zadzwoń do Saula"), Graham Greene ("Poroże") i Melissa Leo ("Miara zemsty").

O pozostałych produkcjach, które powstają pomimo strajku, przeczytacie TUTAJ.


Co wiemy o filmie "King Ivory"?Twórcy przekonują, że film pokaże niewidziane jeszcze na ekranie autentyczne spojrzenie na świat przemytu fentanylu przez więzienne gangi w mieście McAlester w stanie Oklahoma. Tytuł produkcji pochodzi od narkotyku, który obecnie stał się jedną z najbardziej śmiercionośnych używek w Stanach Zjednoczonych. "King Ivory" opowie o wspólnej operacji lokalnych, stanowych i federalnych grup specjalnych, które chcą zniszczyć sieć dystrybucji prowadzoną przez trzy gangi.

GettyImages-1414083362.jpg Getty Images © Rosdiana Ciaravolo

Producent Jeremy M. Rosen i reżyser "King Ivory" John Swab

W filmie zagrają też Rory Cochrane, Ritchie Coster, George Carroll i Sam Quartin.

"King Ivory" wyprodukuje Jeremy M. Rosen, który po raz ósmy będzie pracował z reżyserem filmu Johnem Swabem ("Candy Land", "Ida Red"). Jak przekazał w oświadczeniu dla portalu Deadline, John i ja uważamy, że film będzie naszym najlepszym projektem do tej pory. Fentanyl to narkotyk, który prawdopodobnie zabija najczęściej ze wszystkich epidemii we współczesnej historii. Jego ofiarą padł też nasz przyjaciel i gwiazda filmu "Straceńcy" Michael Kenneth Williams.

"Straceńcy" – fabuła filmu"Straceńcy" to jeden z ostatnich filmów Swaba i Rosena. Dramat opowiada o uzależnionej od narkotyków parze, która od dawna żyje na ulicy, zmagając się każdego dnia ze swoim nałogiem. Kiedy pewnego dnia nieznajomy mężczyzna wyciąga do nich pomocną dłoń i oferuje leczenie w klinice odwykowej w Los Angeles, postanawiają skorzystać z okazji i rozpocząć terapię. Na miejscu okazuje się, że prowadzony przez doktor White (Melissa Leo) odwyk to tak naprawdę przykrywa dla nielegalnych eksperymentów, przeprowadzanych na znalezionych na ulicy narkomanach. Inicjator całego zamieszania, Wood (Michael Kenneth Williams) i jego wspólnik Vin (Frank Grillo) dostrzegają w jednym z narkomanów kogoś więcej, niż tylko kolejnego królika doświadczalnego. Oferują mu pracę rekrutera. Od teraz Utah (Jack Kilmer), w zamian za dach nad głową i dostęp do narkotyków ma szukać na ulicy podobnych do siebie straceńców, których zniknięciem nikt nie będzie się przejmował…

Zwiastun filmu "Straceńcy"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones