Benedict Cumberbatch w serialu "Eric". Netflix ujawnia plakat i datę premiery

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Benedict+Cumberbatch+w+serialu+%22Eric%22+na+platformie+Netflix+ju%C5%BC+w+maju.+Zobacz+zdj%C4%99cia+i+plakat-154723
Benedict Cumberbatch w serialu "Eric". Netflix ujawnia plakat i datę premiery
Platforma Netflix ujawniła dziś, kiedy zobaczymy serial "Eric", którego gwiazdą jest Benedict Cumberbatch. Platforma pokazała też plakat i zdjęcia z serialu.

Plakat serialu "Eric"
Wzruszający thriller już w maju na platformie Netflix

"Eric" określany jest jako wzruszający thriller. Serial składa się z sześciu odcinków. Został stworzony przez Abi Morgan.

Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku lat 80. "Eric" opowiada historię ojca desperacko poszukującego swojego dziewięcioletniego syna, który zaginął w drodze do szkoły.

Vincent, znany nowojorski lalkarz oraz twórca popularnego programu telewizyjnego dla dzieci "Good Day Sunshine", nie mogąc się pogodzić z utratą syna Edgara, stopniowo popada w coraz głębszą rozpacz. Przepełniony nienawiścią do siebie i poczuciem winy, postanawia ożywić w telewizji niebieską lalkę potwora o imieniu ERIC z rysunków syna, przekonany, że dzięki temu Edgar wróci do domu.

Gdy destruktywne zachowanie Vincenta doprowadza do konfliktów z rodziną, współpracownikami i śledczymi próbującymi mu pomóc, to właśnie Eric, ułuda konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do odzyskania dziecka.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix 30 maja.

Zdjęcia z serialu "Eric"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones